3 کشته و 4 مجروح در تصادفات جاده‌ای خراسان شمالی   

فرمانده پلیس‌راه خراسان شمالی از کشته و زخمی شدن هفت نفر در اثر دو تصادف جداگانه در بجنورد خبر داد.

 

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا حسین زاده"گفت: پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد تصادف در محور فرعی بجنورد به سنخواست، بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس‌راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی در خصوص تصادف یک دستگاه خودروی سواری دنا با یک دستگاه خودروی سواری پراید افزود: مأمورین بعد از حضور در محل حادثه اعلام داشتند در این سانحه متأسفانه دو سرنشین پراید یک کودک ۲ ساله و خانم ۳۰ ساله به علت جراحات وارده در دم فوت و سه نفر از سرنشینان نیز مجروح شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: برابر اعلام کارشناس پلیس‌راه، علت این حادثه تجاوز به چپ از سوی راننده خودروی دنا بوده است.

سرهنگ حسین زاده همچنین از تصادفی دیگر در کیلومتر ۵ جاده بجنورد به آشخانه خبر داد و گفت: در این سانحه هم متأسفانه سرنشین پراید در بیمارستان به علت جراحات وارده فوت و راننده آن نیز مجروح شده است.

این مقام انتظامی افزود: برابر اعلام کارشناسان پلیس‌راه علت این تصادف هم بی‌احتیاطی راننده پراید و برخورد پراید از عقب به کامیون بوده است.

رئیس پلیس‌راه استان به همه رانندگان توصیه کرد در هنگام رانندگی در محورهای فرعی سرعت مطمئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه حین رانندگی خودداری کنند و در مواقع خستگی و خواب‌آلودگی استراحت کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر