ساختمان کانون بازنشستگان خراسان شمالی کلنگ زنی شد

آیین کلنگ زنی ساختمان کانون بازنشستگان مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی خراسان شمالی در زمینی به مساحت 370 متر انجام شد.

 

 

 به گزارش شرق 24، کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران خراسان شمالی در دوطبقه احداث می‌شود که شهرداری برای گرفتن پروانه و آماده‌سازی ساختمان کانون بازنشستگان استان، به این نهاد فرصت یک‌ساله داده است.

بر اساس مصوبه سازمان تأمین اجتماعی مقررشده است که 50 میلیون تومان اعتبار به کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران استان و 50 میلیون تومان به کانون‌های شهرستان اختصاص یابد که با تخصیص کامل این 100 میلیون تومان بخشی از عملیات ساخت آغاز می‌شود.

اعتبار موردنیاز برای تأمین و ساخت کامل ساختمان کانون های بازنشستگان و مستمری‌بگیران استان های کشور، حدود 250 میلیارد تومان اعلام‌شده است و در دولت نهم مقررشده بود مبلغی  به میزان 800 میلیون تومان برای احداث خانه‌های امید بازنشستگان تأمین اجتماعی و کشوری اختصاص یابد که متأسفانه به بازنشستگان تأمین اجتماعی خراسان شمالی بنا به دلیل مشکل زمین و مشکلاتی دیگر، اختصاص نیافت.

در این آیین محمدعلی عباس زاده، مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان شمالی با قدردانی از خدمات کارکنان کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران بجنورد بر  اهمیت احترام به بازنشستگان و بزرگان در جامعه تأکید کرد و گفت: امیدواریم با احداث هر چه سریع‌تر ساختمان کانون بازنشستگان بسیار مسائل و خواسته‌های بازنشستگان مستمری‌بگیران از طریق کانون به گوش مسئولان برسد و مسئولان نیز بر خواسته‌ها آن‌ها جامعه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر