مصلح: برانکو گفت باید صبور باشم/ مارکو قاتل بدن‌های ناآماده است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، شایان مصلح یکی از خریدهای برانکو برای فصل جدید است. او برای درخشش در ترکیب پرسپولیس انگیزه خاصی دارد، هرچند که معتقد است قرار گرفتن در ترکیب ثابت سرخپوشان کار بسیار سختی است. او در گفت‌وگوی خود با خبرنگار تسنیم ضمن بیان مطالب فوق به سؤالات مختلف پاسخ داد که مشروح آن در زیر می‌آید:

تسنیم: در مورد اولین بازی‌ات با پیراهن پرسپولیس و قهرمانی در سوپرجام صحبت کن.
خوشحالم که بازی را بردیم و قهرمان شدیم. خودم هم احساس بسیار خوبی داشتم و برای اولین بار بود که در ورزشگاه آزادی بازی می‌کردم.

تسنیم: از عملکرد خودت راضی بودی؟
من آخرین باری که 90 دقیقه بازی کردم 11 اردیبهشت با پیراهن سپیدرود بود و با این شرایط فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتم.

تسنیم: فکر می‌کنی بازیکن ثابت پرسپولیس شوی؟
پیش‌بینی در این زمینه سخت است و باید بازی‌ها شروع شود. من تازه به این تیم اضافه شده‌ام و رقابت در پرسپولیس بسیار سخت است. با این حال تلاش می‌کنم تا به هدفم برسم. آقای برانکو هم مدتی پیش به من گفت که باید برای بازی در پرسپولیس صبور باشم. من این شرایط را درک می‌کنم و برای حضور در ترکیب اصلی تلاش خواهم کرد. در گذشته هم با چنین وضعیتی مواجه شده‌ام. به‌عنوان مثال یک سال در داماش بازی نکردم و  9 ماه هم در سپیدرود چنین شرایطی داشتم، اما دست از تلاش برنداشتم. من فقط باید به فکر تمرین و پیشرفت باشم. هدف همه ما موفقیت پرسپولیس است.

تسنیم: ظاهرا تمرینات بدنسازی مارکو هم طاقت‌فرسا بوده است؟
مارکو واقعاً تمرینات خوبی را برای بازیکنان در نظر گرفت و او به‌نوعی قاتل بدن‌های ناآماده است. مطمئناً بازیکنان پرسپولیس از لحاظ بدنی در طول بازی‌ها شرایط خوبی خواهند داشت.

تسنیم: در مورد ماندن مهدی طارمی چه نظری داری؟
مهدی بازیکن بسیار خوبی است که فصل گذشته آقای گل شد و نقش مهمی در موفقیت پرسپولیس داشت. امیدوارم او در فصل جدید هم آقای گل شود و به پرسپولیس کمک کند.

تسنیم: پیش‌بینی تو از عملکرد پرسپولیس در فصل جدید چیست؟
طبیعتاً انتظارات از پرسپولیس بالا رفته است و حالا این تیم کار سخت‌تری دارد. پرسپولیس اکثر بازیکنان اصلی‌اش را حفظ کرده و چند بازیکن جدید هم اضافه کرده است. این تیم باید در چهار جام بجنگد، چون لیگ قهرمانان تمام نشده و لیگ قهرمانان فصل آینده هم در پیش است. در جام حذفی و لیگ برتر هم باید برای قهرمانی بجنگیم. امیدوارم از چهار جام باقیمانده حداقل در دو جام قهرمان شویم.

تسنیم: به نظر تو پرسپولیس می‌تواند در آسیا قهرمان شود؟
قهرمان شدن در آسیا سخت است، اما دور از دسترس نیست. امکانات تیم‌های ایرانی را نمی‌توان با تیم‌های عربی و شرقی مقایسه کرد و این یک جدال نابرابر است. با این حال امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود و این یک اتفاق بزرگ است.

تسنیم: کار کردن با برانکو چطور است؟
خیلی خوب است و او از لحاظ فنی خودش را ثابت کرده است. من از کار کردن با این مربی احساس خوبی دارم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر