سرپرست هیئت ورزش سه‌گانه خراسان شمالی منصوب شد

محسن تیمور زاده طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه به‌عنوان سرپرست هیئت ورزش سه‌گانه خراسان شمالی منصوب شد.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی طی حکمی از سوی محمدعلی صبور، رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه، محسن تیمور زاده به‌عنوان سرپرست ورزش سه‌گانه خراسان شمالی منصوب شد.

در نشست محمدحسین احمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، عباس شاهی معاون توسعه امور ورزش خراسان شمالی با مهدی گودرزی نائب رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه که در بجنورد برگزار شد، مشکلات این رشته مهیج بررسی شد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی با اشاره به انتصاب سرپرست جدید این رشته در خراسان شمالی اظهار کرد: امیدواریم با انتصاب سرپرست جدید این رشته در خراسان شمالی شاهد رشد و رونق دوباره این رشته مهیج در استان باشیم.

احمدی با درخواست کمک بیشتر فدراسیون با این هیئت ورزشی خاطرنشان کرد: استعدادهای مناسبی در خراسان شمالی در این رشته ورزشی وجود دارد و در صورت تأمین دوچرخه از سوی فدراسیون شاهد رونق این رشته در استان خواهیم بود.

وی از برگزاری مجمع انتخاب رئیس هیئت ورزش سه‌گانه در آینده نزدیک در بجنورد خبر داد و گفت: سد شیرین دره در بجنورد شرایط مساعد برای ورزش سه‌گانه در بجنورد را دارد و آمادگی برگزاری دوره‌های مربیگری و استعداد یابی در خراسان شمالی را داریم

مهدی گودرزی نائب رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه نیز در این نشست با استقبال از برنامه‌های خراسان شمالی در پیشبرد این رشته اظهار کرد: رشته سه‌گانه در خراسان شمالی نیاز به حمایت بیشتر و توجه خاص دارد و هیئت‌های مختلفی همچون دوومیدانی، قایقرانی، شنا و همگانی باید به‌منظور پیشبرد رشته سه‌گانه، این رشته را حمایت کنند.

وی با اشاره به ارسال برنامه‌های راهبردی فدراسیون به استان‌ها تصریح کرد: پیگیری برنامه‌های اعلام‌شده استان‌ها در پیشبرد این رشته هستیم و امیدواریم به‌زودی شاهد رونق دوباره این رشته در استان خراسان شمالی باشیم.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر