۱۰۰ درصد اعتبارت استان خراسان شمالی در سال ۹۵ جذب‌شده است

استاندار خراسان شمالی گفت: استان خراسان شمالی تنها استانی است که در سال ۹۵، 100 درصد اعتبارات تخصیص‌یافته را جذب کرده است.

 

به گزارش شرق 24، صالحی که در جمع اهالی حوزوی استان خراسان شمالی در مشهد مقدس سخن اظهار کرد: امسال در هفته دولت با 430 میلیارد تومان افتتاح پروژه‌های زیادی را در استان داشتیم و از دهه فجر 95 تا هفته دولت امسال نیز 340 میلیارد تومان برای پروژه‌های مختلف هزینه شده است.

 محمدرضا صالحی شامگاه سه‌شنبه در جمع طلاب خراسان‌شمالی مستقر در مشهد مقدس اظهار کرد: استان خراسان شمالی تنها استان در کشور است که توانسته است در سال گذشته 100 درصد اعتبارات تملک و دارایی تخصیص‌یافته را جذب کند و این در حالی است که متوسط جذب این اعتبارات برای سایر استان‌های کشور 30 درصد بوده است.

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه اعتبارات خوبی برای ایجاد موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس در خراسان شمالی مصوب شده و ساخت این مکان‌ها به‌زودی آغاز می‌شود، افزود: به‌منظور رشد و ارتقای شاخص‌های توسعهٔ خراسان شمالی، طرح‌هایی مانند روستاهای سبز و بدون بیکار و توسعه معادن را در نظر گرفته‌ایم که با انجام این اقدامات، رشد و توسعه این استان شتاب می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر