راه اندازی جمعه بازار کتاب در خانه فرهنگ بجنورد

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ،ورزشی  شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: جمعه بازار کتاب، آخر هفته جاری در محل خانه فرهنگ شماره یک افتتاح می‌شود.

 

به گزارش شرق 24، ابراهیم امانی در ششمین جلسه شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار داشت: چندی پیش پیشنهاد احداث جمعه بازار کتاب از سوی اداره کل ارشاد و اتحادیه کتاب فروشان به شورا ارسال شده بود.

امانی همچنین درباره فرهنگ سرای بجنورد نیز عنوان کرد: بازدید کلی از این مجموعه داشتیم. واحدهای نامربوطی در فرهنگ سرا وجود دارد؛ از بخش‌های وابسته به نهادهای مختلف گرفته تا واحدهایی که باید در شهرداری مرکزی مستقر می‌شدند اما این چنین نشده است.

وی افزود: این مجموعه با کاربری فرهنگی ساخته‌شده و پیگیران هستیم تا در راستای اهداف هنری، فرهنگی، ورزشی و آموزشی استفاده شود.

 اجرای طرح پیاده راه

مهدی محمدی، رییس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: در روز جمعه هفته جاری (31 شهریورماه) همزمان با روز جهانی بدون خودرو طرح پیاده راه، از چهارراه مخابرات تا میدان شهید اجرا می‌شود.

مهدی محمدی در این جلسه اظهار داشت: با توجه به برگزاری نماز جمعه و مانور ارتش در این روز (آغاز هفته دفاع مقدس) این طرح از ساعت 5 عصر تا 10 شب اجرا می‌شود.

سید احمد وکیلی نیز دراین‌باره عنوان کرد: این طرح در شهرهای بزرگ مانند اصفهان اجراشده اما نه در خیابان‌های اصلی شهر. خیابانی که برای این طرح در نظر گرفته‌شده است، شاه‌راه شهر بجنورد است.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر