رسوایی دروغ اصلاح‌طلبان در ادعای آزادی

ادعای اصلاح‌طلبان در آزادی ادعایی تازه نیست، پس‌ازاینکه چپ‌های دیروز از سال 76 دولت و مجلس ششم را بر عهده گرفتند یکی از شعارهای مبنایی خود را آزادی عنوان کرده و شعار زنده‌باد مخالف من سر دادند.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از افکارنیوز، این روزها محمدعلی نجفی شهردار جدید تهران که گرایش اصلاح‌طلبی دارد در جلسات هیئت دولت حضور پیدا می‌کند تا دروغ اصلاح‌طلبان در ادعای آزادی بازهم ثابت شود.

نجفی در حاشیه نخستین حضورش به‌عنوان شهردار تهران در جلسه هیئت دولت اظهار کرد: شهرداری با هر دستگاهی که در شهر خدمات ارائه می‌کند ارتباط دارد و باید هماهنگی و هم‌افزایی بین شهرداری و بقیه دستگاه‌ها وجود داشته باشد. حضور من در دولت باعث می‌شود این هماهنگی‌ها خیلی سریع‌تر شکل بگیرد.

نجفی از هماهنگی بیشتر شهرداری تهران با دولت می‌گوید اما همین موضوع در زمان دولت اصلاحات و زمانی که محمود احمدی نزاد بر کرسی شهرداری تهران نشسته بود با مخالفت روبرو شد زیرا اصلاح‌طلبان اعتقاد داشتند تفکر سیاسی احمدی‌نژاد با دولت حاکم متفاوت است.

تنها شهردار وقت تهران نبود که به هیئت دولت راه پیدا نکرد بلکه علی لاریجانی یکی دیگر از رجال اصولگرا که ریاست سازمان صداوسیما را بر عهده داشت به خاطر پخش کنفرانس برلین نیز مورد غضب اصلاح‌طلبان قرار گرفت و رئیس دولت اصلاحات نیز نگذاشت وی در جلسه هیئت دولت حضور پیدا کند.

هرچند اصلاح‌طلبان همیشه شعار آزادی می‌دهند و سینه خود را برای اجرای آزادی چاک می‌کنند اما همین ادعا وقتی به‌پای عمل می‌رسد شاهد تصمیم‌های سخت‌گیرانه و دیکتاتور مآبانه توسط این جریان لیبرال هستیم.

هنوز رفتاری که اصلاح‌طلبان با الهه راست‌گو برای رأی به قالیباف انجام دادند فراموش نشده است و آنکه او را از دایره اصلاح‌طلبان تنها به دلیل اینکه بر اساس وظایف نمایندگی‌اش عمل کرده بود کنار گذاشتند.

سؤالی که باید اصلاح‌طلبان و اعتدالیون پاسخ دهند اینکه چرا در دولت دوازدهم و در زمانی که قالیباف شهردار تهران بود از وی برای حضور در جلسات هیئت دولت دعوت نمی‌شد اما حالا که شهردار تهران تغییر کرده برای هماهنگی‌های بیشتر از نجفی دعوت می‌شود؟

این تناقض در رفتار امری طبیعی در جریان اصلاح‌طلب است که این روزها نیز بسیاری از مناصب دولت دوازدهم را در اختیار دارد و همین تناقض نشان می‌دهد شعار زنده‌باد مخالف من شعاری زیباست که اصلاح‌طلبان و اعتدالیون به آن عمل نمی‌کنند.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر