آغاز سال تحصیلی برای بیش از 27 هزار دانش‌آموز در شیروان

فرماندارشهرستان شیروان گفت: در سال تحصیلی 97-96، تعداد 27 هزار و 275 دانش‌آموز در این شهرستان در مقاطع مختلف سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند.

 

 به گزارش شرق 24،عباسعلی صفایی در نشست ستاد هماهنگی طرح استقبال از مهر اظهار کرد: این تعداد دانش‌آموز در 370 آموزشگاه شهری و روستایی شیروان مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی بابیان اینکه استقبال از مهر فقط استقبال از مدارس نیست گفت: این طرح استقبال از دانشگاه‌ها هم هست که با شور و شعف این مراسم را شروع می‌کنند.

صفایی افزود: این طرح باهدف ارتقای سطح خدمات و امکانات موردنیاز فضاهای آموزشی، مشارکت‌پذیری دانش‌آموزان در مباحث شهری، زیباسازی، ایمنی معابر، بازپیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط‌های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی آغازشده است.

نماینده عالی دولت در شیروان گفت: تغییر و تحولات چشمگیری در سطح شهر می‌بینیم که در روستاها هم این موضوع فعال‌شده و رقابت سالم برای عمران و آبادانی به وجود آمده است.

صفایی گفت: امسال برای هرکدام از مدارس روستایی 10 میلیون ریال در بحث رنگ‌آمیزی، تعمیرات جزئی و وسایل اولیه هزینه می‌شود و همچنین برای مدارس شهری آسفالت مدارس کمک‌های لازم صورت می‌گیرد.

 انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر