ویزیت بیش از ۷ هزار نفر از مردم مناطق محروم شیروان

 فرماندارشهرستان شیروان از لزوم توجه به مناطق محروم شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه اقدامات زیربنایی خوبی جهت رفع محرومیت از نقاط محروم شهرستان صورت گرفت.

 

 

به گزارش شرق 24، عباسعلی صفایی در جلسه شورای اداری شیروان با تبریک آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: یکی از اقدامات خوبی که در حوزه درمان ساکنین مناطق محروم بخش سرحد و قوشخانه شیروان صورت گرفت معاینه و ویزیت بیش از ۷ هزار نفر از بیماران در حوزه چشم و دندان‌پزشکی بود که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم عزاداری ایام محرم در شهرستان تصریح کرد: عشق و محبت مردم نسبت به حضرت اباعبدالله الحسین و ائمه اطهار (ع) موجب شده تا مردم خودبه‌خود در اجرای این مراسم پیش‌قدم شوند و خوشبختانه همه‌ساله شاهد باشکوه مراسم عزاداری هستیم.

صفایی با اشاره به کمبود آب در شهرستان گفت: با توجه به کاهش چشمگیر آب سد بارزو، امکان استفاده از آب ذخیره‌شده برای شرب شهری امکان‌پذیر نیست و در حال حاضر آب آشامیدنی شهری از چاه‌های اطراف شهر تأمین می‌شود.

فرماندار شیروان تاکید کرد شهروندان و مردم منطقه نسبت به‌صرفه جویی آب توجه بیشتری داشته باشند تا خدایی نکرده دچار مشکل تأمین آب نشویم.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر