اقتدار  و امنیت انقلاب اسلامی را مدیون شهدا هستیم

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی گفت: در شرایطی که همه استکبار و نظام سلطه به دنبال حذف ایران هستند، الحمدالله امروز ایران در دایره آتش، در امنیت کامل به سر می‌برد.

 

به گزارش شرق 24، سردار سید حسن مرتضوی در مراسم رژه نیروهای مسلح خراسان شمالی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار کرد: تمام نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران به سبب هدایت، هوشمندی و رهبری مقام معظم رهبری به قدرت اقتدار امنیتی دست‌یافته است.

وی همچنین وظیفه امروز نیروهای مسلح کشور را تولید قدرت برای رسیدن به نقطه اقتدار عنوان کرد و افزود: این امر مهم با افزایش توان، عزم، بصیرت و هوشمندی محقق می‌شود.

سردار مرتضوی گفت: در شرایطی که تمام مستکبران به دنبال حذف ایران هستند، امروزه ایران از اقتدار امنیت بالایی برخوردار است و در دایره آتش منطقه، در امنیت کامل به سر می‌برد و این از موهبت‌های وجود پربرکت و رهبری شایسته مقام معظم رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: ترکیب قدرت و اراده، ایران را در موضع بازدارندگی قرار داده است که این امر را مدیون ایثارگری ایثارگران در دوران دفاع مقدس هستیم.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی گفت: بااین‌وجود، امروز شاهد هستیم که نظام سلطه به سرسپردگی آمریکای جنایتکار که از قدرت نظامی برخوردار است، توان به‌کارگیری این قدرت را ندارد.

وی همچنین بیان کرد: امروز قدرت و اقتدار ایران نشان از دیپلماسی این نظام است که هنوز آمریکا باقدرتش در غرب آسیا نتوانسته است به بازدارندگی برسد.

سردار مرتضوی در بخشی دیگر از سخن خود همچنین اظهار کرد: هم‌اکنون تفکر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سراسر دنیای اسلام حاکم شده است و این را مدیون ایثارگری شهدا در دوران دفاع مقدس هستیم.

وی گفت: امروز در سایه هدایت‌های ولی‌فقیه، حزب‌الله، انصار الله و حشد الشعبی توانسته‌ایم روح مقاومت و ایستادگی را در جبهه مقاومت علیه نظام سلطه به وجود آوریم، بنابراین ازاین‌رو، تمامی سربلندی، سرافرازی، شکوه و عزمت ایران اسلامی را مدیون دفاع مقدس رزمندگان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین در طول دوران، همچنان با عزت و عظمت یاد رزمندگان دوران دفاع مقدس را گرامی می‌داریم و همه نیروهای مسلح، مسئولان نظام و مردم تلاش می‌کنند که یاد و خاطره دوران دفاع مقدس را زنده نگه‌دارند و صلابت و آمادگی رزم ایران را به رخ جهانیان بکشند.

محمدرضا صالحی، استاندار خراسان شمالی نیز در این مراسم اظهار کرد: مظلومیت ایران اسلامی را وقتی می‌بینیم که دنیا بر اساس موج‌های تبلیغاتی‌اش به ایران اتهام دفاع از تروریسم می‌زند و این در حالی است که ایران بیشترین ضربه را از تروریسم داخلی و بین‌المللی دیده است.

وی تصریح کرد: کدام‌یک از کشورهای دنیا بر اساس ترور طرفداران و مسئولان نظام خود را ازدست‌داده‌اند، درحالی‌که دنیا، ایران را به جنگ‌طلبی و خشونت متهم می‌کند.

استاندار خراسان شمالی تأکید کرد: افتخار می‌کنیم که در دنیا ایران هراسی به ایران نیازی تبدیل‌شده است و ایران در مسائل منطقه به نقطه ایجاد صلح محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر