رئیس‌جمهور آمریکا باید دست از یاوه‌گویی بردارد

امام‌جمعه بجنورد با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل گفت: رئیس‌جمهور آمریکا باید دست از گفتن حرف‌های پوچ و بی‌اساس بردارد و از ملت ایران عذرخواهی کند.

 

به گزارش شرق 24، حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، امام‌جمعه بجنورد در خطبه‌های نماز جمعه بجنورد اظهار کرد: رئیس‌جمهور آمریکا باید بداند که با این دخالت‌های بیجا و این یاوه‌گویی‌ها به‌جایی نمی‌رسد و فقط کشور و مملکت خود را به سمت سقوط و نابودی می‌برد. 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص برجام خاطرنشان کرد: مذاکره‌ای که از سوی ایران پذیرفته شد نشان‌دهنده این نیست که آمریکا هر چیزی بخواهد باید با آن موافقت شود چراکه مذاکره جاده دوطرفه است و آمریکا نیز باید به تعهدات خود پایبند باشد.

 حجت‌الاسلام یعقوبی گفت: رزمندگان مقاومت در یمن، لبنان، عراق و سوریه نیز از سخنان و یاوه‌گویی خای ترامپ خشمگین شده‌اند و جواب یاوه‌گویی‌های دشمنان را داده‌اند و ازاین‌پس نیز خواهند داد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به سخن تاریخی امام خمینی (ره) گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی هنوز سخن تاریخی امام (ره) را از یاد نبرده است که آمریکا نمی‌تواند و نخواهد توانست که هیچ غلطی بکند.

حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم اظهار کرد: هم‌اکنون فضای شهر باید نشان از محرم باشد، اما متأسفانه در سطح شهر بجنورد بی‌نظمی وجود دارد و بنرها و تبلیغات بی‌سروسامانی بر روی درودیوار شهر نصب‌شده است.

وی از نبود شهردار در بجنورد نیز انتقاد کرد و گفت: بجنورد شهردار ندارد و شورای شهر در این خصوص باید بجنبند.

امام‌جمعه بجنورد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی در عملیات با سربندهای یا حسین (ع) یا زهرا (س) در مقابل دشمنان ایستادند، آنان با یا حسین‌ها جان‌فشانی می‌کردند و در مقابل دشمن می‌ایستادند و ما امنیت و اقتدار امروز مملکت را مدیون خود تک‌تک شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم و باید همیشه با شکوه و عزت هرچه‌تمام‌تر یاد و خاطره آن‌ها را گرامی بداریم.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر