فاز 2 دهکده مقاومت بسیج بجنورد با حضور سردار فضلی افتتاح شد

  با حضور سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین فاز دو دهکده مقاومت بسیج بجنورد با حضور استاندار و فرمانده‌های نظامی و انتظامی استان به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش شرق 24، همچنین نمایشگاه دفاع مقدس با عنوان یاد یاران با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، امام‌جمعه بجنورد، استاندار و شماری از مسئولان استان خراسان شمالی در دهکده مقاومت بسیج بجنورد افتتاح شد.

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: امروز هفت پروژه در دهکده مقاومت بسیج بجنورد به بهره‌برداری می‌رسد و همچنین پروژه مجموعه آبی نیز کلنگ زنی خواهد شد.

سردار محمدحسن مرتضوی اظهار کرد: در سفر رهبر معظم انقلاب به این استان ساخت این پروژه‌ها مصوب شد که برای ساخت فاز 2 دهکده مقاومت درمجموع 70 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

سردار مرتضوی افزود: پروژه مجموعه پینت بال با زیربنای یک هزار و 300 مترمربع با هزینه 2 میلیارد و 200 میلیون ریال ساخته‌شده است.

وی گفت: برای پروژه صخره‌نوردی این دهکده نیز با 250 مترمربع یک میلیارد ریال صرف شده است.

فرمانده سپاه جواد الائمه(ع) اظهار کرد: برای ساخت سالن گود باستانی با 525 مترمربع چهار میلیارد ریال و برای پارک فناور هم با 800 مترمربع زیربنا پنج میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه شده است.

مرتضوی اظهار کرد: سالن شبیه‌سازی اسلحه نیز با زیربنای 400 مترمربع دو میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در خصوص محوطه‌سازی و روشنایی فاز دو دهکده مقاومت به زیربنای دو هزار مترمربع گفت: برای این پروژه نیز سه میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

مرتضوی از کلنگ زنی مجموعه آبی استخر شنا در این دهکده مقاومت بسیج بجنورد نیز خبر داد و گفت: زیربنای این مجموعه دو هزار و 100 مترمربع است.

افتتاح نمایشگاه یادیاران

نمایشگاه یادیاران با حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین در بجنورد افتتاح شد این نمایشگاه با همکاری نیروهای مسلح و تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در 60 غرفه به نمایش گذاشته‌شده است.

دستگاه‌های اجرایی مرتبط با اقتصاد مقاومتی نیز در این نمایشگاه محصولات خود را به نمایش گذاشتند و همچنین توانمندی نیروهای مسلح نیز به نمایش گذاشته‌شده است.

این نمایشگاه به مدت یک هفته برای بازدید عموم دایر است و همچنین برنامه‌ریزی و هماهنگی برای دانش آموزان و دانشجویان برای بازدید از این نمایشگاه انجام‌شده است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر