لازمه توسعه و رشد منطقه ، تغییرات مدیریتی است

  استاندارخراسان شمالی گفت: لازمه رشد و توسعه منطقه تغییرات مدیریتی است.

 

 

به گزارش شرق 24، محمدرضا صالحی در آیین تودیع و معارفه فرماندار شیروان با گرامیداشت ایام محرم گفت: هرگاه احساس کنیم با یک تغییر جدید می‌توان انرژی مثبت و بیشتری را تزریق کنیم حتماً انجام خواهیم داد.

استاندار تصریح کرد: در شرایط فعلی منطقه امنیت ایران مرهون رهنمودهای مدبرانه رهبر انقلاب است.

استاندارخراسان شمالی با تاکید بر انجام تعامل و مشورت با امام‌جمعه و نماینده توسط فرمانداری گفت: تحقق رشد و توسعه شهرستان با نگاه ملی از مواردی است که از فرمانداران انتظار داریم انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه جذب سرمایه‌گذاری از دیگر اقداماتی است که باید توجه ویژه داشت و زمینه و بستر سرمایه‌گذاری را فراهم کنند گفت: تعداد مدیران زن در استان امسال نسبت به سال گذشته دو برابر شده و فرمانداران شهرستان‌ها نیز این مورد را مدنظر داشته باشند.

صالحی با اشاره به لزوم حمایت از تولید و بخش گردشگری در شهرستان گفت: باید تحمل نظرات مخالف و نقدها را داشته باشم چراکه نقد و انتقادات بسیار می‌تواند برای ما جهت رفع ایرادات مفید و مؤثر باشد.

وی احداث تونل سبز ورودی شهرها و هر شهرستان یک روستای فاقد بیکار  از دیگر موارد مدنظر است که باید اجرا شود.

امام‌جمعه شیروان نیز در این مراسم گفت: پذیرفتن مسئولیت فرمانداری شیروان به‌عنوان دومین شهر بزرگ استان امری خطیر هست و انشالله فرماندار جدید در اداره امور موفق و مؤید باشند.

حجت‌الاسلام حسین کوثری افزود: ما باید قدر نعمات خداوند متعال را بدانیم و یکی از این نعمت‌ها توفیق خدمت به مردم عزیز است که باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.

نمایندگان از استاندار رضایت کامل دارند

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: خوشبختانه هم‌اکنون هم نمایندگان استان و هم شخص وزیر کشور از مهندس صالحی استاندار عزیز رضایت کامل دارند .

عبدالرضا عزیزی افزود: تعامل و وحدت بین مسئولین شهرستان یکی از عامل‌های خوب رشد و توسعه شهرستان بوده و قطعاً این رویه همچنان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: راه مرزی اوغاز به باجگیران نیازمند ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار مطالعه پروژه است و راه‌آهن شیروان بجنورد نیز تمام‌کارهای مربوطه را انجام دادیم و انشالله بعد از طی مراحل اداری عملیات اجرایی از شیروان آغاز شود.

وی بابیان اینکه تا پایان سال جشن گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار شیروان برگزار می‌شود افزود: به‌زودی واحد اول فاز بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان بهره‌برداری می‌رسد و در این وضعیت مالی نامناسب ۲۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

عزیزی افزود: پروژه راه‌آهن ، نیروگاه سیکل ترکیبی ، فرودگاه و پالایشگاه بنزین یورو ۴ یا یورو ۵ از اقداماتی هست که به‌شدت پیگیر این مسائل هستم.

فرماندار سابق شیروان نیز در این جلسه با تشکر از همراهی و همدلی مردم و مسئولین شهرستان در مدت ۴۴ ماه خدمتشان گفت: شهرستان شیروان به‌عنوان دومین شهر بزرگ استان ظرفیت و پتانسیل‌های بسیار زیادی دارد هرچند در زمان تقسیم استان شاید آن‌طور که باید سهم شیروان محقق نشد.

عباسعلی صفایی افزود: در حوزه آب‌رسانی آب شرب روستایی در رتبه برتر استان قرار داریم و از ۵۲ روستای آب شرب بحرانی شهرستان ۷ روستا باقی‌مانده است.

فرماندار جدید شیروان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه وحدت و همدلی را سرلوحه کاری خود قرار خواهد داد گفت: پیشرفت و توسعه شهرستان و منطقه با وحدت و همدلی به دست می‌آید و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

امین رضا مرآتی افزود: امیدواریم با اعتدال و تدبیر دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی را جهت افزایش سرمایه‌گذاری در شیروان انجام دهیم.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر