پروژه راه‌آهن شیروان به بجنورد به‌زودی اجرا می‌شود

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه‌ها و امور اداری مربوط به پروژه راه‌آهن شیروان به بجنورد انجام‌شده است و پس از تکمیل این امور، به‌زودی این پروژه د مرحله‌ی اجرایی قرار می‌گیرد.

 

به گزارش شرق 24، عبدالرضا عزیز در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان شیروان اظهار کرد: پروژه‌هایی ازجمله پروژه راه‌آهن، فرودگاه، پالایشگاه بنزین یورو 4 یا یورو 5 و نیروگاه سیکل ترکیبی در دستور کار دستگاه‌های اجرایی این شهرستان و استان خراسان شمالی قرارگرفته است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: راه مرزی اوغاز به باجگیران٬ نیازمند 200 میلیون تومان اعتبار است و در پروژه راه‌آهن شیروان - بجنورد تمام کارهای مربوطه را انجام داده‌ایم و پس از اتمام مراحل اداری٬ عملیات اجرایی از شیروان آغاز می‌شود.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا پایان سال٬ جشن گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار شیروان برگزار می‌شود، افزود: به‌زودی واحد اول فاز بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان به بهره‌برداری می‌رسد که 2 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار، در این پروژه صرف شده است.

امین رضا مرآتی، فرماندار جدید شیروان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه وحدت و همدلی را سرلوحه کاری خود قرار می دهد، گفت: پیشرفت و توسعه شهرستان و منطقه با وحدت و همدلی به دست می‌آید و در این راستا از هیچ کوششی در انجام‌وظیفه‌ام دریغ نمی‌کنم.

انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر