وقتی‌که کفگیر جاسوس‌ها به ته‌ دیگ می‌خورد!

این دفاعی است از مردی که مورد کینه و غضب دشمن و ضدانقلاب داخلی و خارجی قرارگرفته فقط به این دلیلی که اکنون بدل به سدی محکم بر سر راه اصلی‌ترین پروژه‌های آن‌ها شده است.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از حزب‌الله سایبر، اینکه فردی چون آیت‌الله شیخ  صادق آملی لاریجانی محل بغض و کینه دشمن باشد هیچ عجیب نیست. سخنان او در این سال‌ها، هر یک جداگانه، پاسخی روشنگر بوده است به معضلات و مشکلاتی که در حوزه‌های مختلف در ذهن مردم ایجاد می‌شده و پاسخ می‌طلبیده است؛ آن چنانکه می‌توان او را یکی از اصلی‌ترین تبیین‌کنندگان پیچیدگی‌های حکومتی برای جامعه نخبگانی ایران دانست.

ممکن است کسانی این تبیین‌ها را نپذیرفته باشند ولی این نکته را که ذهن تحلیلی او اکنون یکی از چشمه‌های تولید دانش در حوزه‌های موردنیاز تفکر انقلابی است، کسی انکار نمی‌تواند کرد. در عمل هم، آن‌ها که ایشان را از نزدیک می‌شناسند، یا حتی از دور کارنامه‌اش را رصد کرده‌اند، خوب می‌دانند که بر خود سخت‌گیر و در کار دقیق است، معامله نمی‌کند، مصالحه نمی‌پذیرد و جایی که باید ایستاد آشتی نمی‌کند، جز به رهبری، قانون و مردم متعهد نیست و هیچ مسئله مهمی را به تعارف برگزار نمی‌کند.

حتی در موضوعاتی که مستقیماً به قوه قضاییه مربوط نیست، حاذق و حاضر الذهن است و درباره مسئله‌ای قضاوت نمی‌کند مگر اینکه ابتدا همه قضاوت‌های موجود را به‌دقت ازنظر گذرانده باشد. این‌یک مدحیه برای آیت‌الله آملی نیست. وی به این کار نیاز دارد و دفاع مطلقی هم از قوه قضاییه در کار نیست چراکه این سازمان، همچون همه دستگاه‌های دیگر در جمهوری اسلامی مسئله و مشکل کم ندارد، گرچه که خدماتش حتی به میزان یک‌صدم مشکلاتش دیده نشده است.

این دفاعی است از مردی که مورد کینه و غضب دشمن و ضدانقلاب داخلی و خارجی قرارگرفته فقط به این دلیلی که اکنون بدل به سدی محکم بر سر راه اصلی‌ترین پروژه‌های آن‌ها شده است. ضمن اینکه می‌دانیم این جماعت دروغ‌پرداز و بی‌آبروی وصل به این سرویس و آن فرقه، به‌اندازه کافی نشان داده‌اند برای آن‌ها تنها چیزی که اهمیت ندارد حقوق و گرفتاری‌های مردم است.

 مدتی است مشتی اراذل رسانه‌ای و مجازی، که حتی به پدر خود هم رحم نمی‌کنند و نکرده‌اند، به‌زعم باطل خود، کمر به ملکوک کردن چهره این مرد بسته‌اند. هرروز شایعه‌ای و دروغی به این امید که این شایعات بالاخره کارگر بیفتد و از عزم او برای پیمودن راهی که می‌رود ذره‌ای بکاهد. خصوصاً این اواخر، که منابع داخلی این رسانه‌ها کور شده، بالکل عقل و شعور را دور ریخته‌اند و  داستان‌هایی سر هم می‌کنند که حتی ارزش خندیدن هم ندارد.

این مورد آخر، درباره خانواده آیت‌الله آملی مصداقی است از استراتژی "دروغ را آن‌قدر بزرگ بگویید که کسی نتواند آن را تکذیب کند!" داستان خنده‌داری که حتی یک خط راست در آن نیست و کسی اگر اهل کتابت باشد به‌خوبی می‌فهمد که نویسنده آن حتی داستان‌نویس که سهل است، چرند گوی خوبی هم نبوده است.

 خوشمزه است که کسانی که خود صبح و شامشان به جاسوسی و وطن‌فروشی می‌گذرد، حالا برای ملت جاسوس یاب شده‌اند. خلاصه اینکه ظاهراً کف گیر ضدانقلاب به طرز فاجعه باری به ته‌دیگ خورده و استعداد دروغ‌گویی خود را هم از کف داده‌اند. در همه این‌ها البته خیراتی است که به همین زودی‌ها آشکار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر