مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان، در مراسمی با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، کوروش بهادری به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی منصوب شد.

 

به گزارش شرق 24، طی مراسمی که صبح روز چهارشنبه 12 مهرماه در محل سالن گلشن بجنورد برگزار شد، کوروش بهادری با حکم وزیر ورزش و جوانان به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی معرفی شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی در این مراسم و در جمع جامعه ورزش و جوانان استان با تأکید بر نقش ورزش در توسعه اجتماعی اظهار کرد: افزایش سرمایه اجتماعی، امید به زندگی و توسعه اجتماعی جامعه ازجمله تأثیرات اصلی ورزش است و دولت دوازدهم نیز بر رشد و توسعه ورزش به‌ویژه در بین جوانان تأکید دارد.

مهرداد ابراهیمی بر کشف استعدادهای ورزشی، تقویت ورزش همگانی و قهرمانی در کنار هم و تعادل در نگاه شهرستانی اشاره و خاطرنشان کرد: امور فرهنگی و تقویت فرهنگ و آموزه‌های دینی در کنار ورزش ازجمله مطالبات استان از مدیرکل ورزش و جوانان است و انتظار می‌رود فرهنگ ورزش جوانمردانه در کنار ورزش قهرمانی به‌صورت متوازن تقویت شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این مراسم با اشاره به برنامه‌های صورت گرفته در 4 ماهه گذشته اظهار کرد: برگزاری مسابقات آسیایی کوراش در رده سنی جوانان، پرداخت کلیه مطالبات پرسنلی و پرداخت مبلغ 568 میلیون تومان به هیئت‌های ورزشی ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های این اداره کل در طول 4 ماه گذشته بود.

محمدحسین احمدی همچنین از تصویب مبلغ 23 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار جهت ساخت 8 خانه جوان در شهرستان‌های استان و اتمام بیش از 30 پروژه ورزشی نیمه‌تمام در خراسان شمالی خبر داد.

در این مراسم با تقدیر و تشکر از تلاش‌های 4 ماهه محمدحسین احمدی سرپرست و خسرو منعمی مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان، کوروش بهادری به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی معرفی شد.

گفتنی است، ریاست اداره ورزش و جوانان بجنورد، رئیس هیئت والیبال استان و معاون توسعه امور ورزش ازجمله سمت‌هایی است که بهادری در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/

 

 

نظرات

ارسال نظر