تاکید استاندار برای ارتقای زیرساخت‌های ورزشی و تکمیل سالن ۶ هزارنفری بجنورد

استاندارخراسان شمالی در دیدار معاون امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان بر تأمین اعتبار و تکمیل زیرساخت‌های ورزشی این استان به‌ویژه سالن ۶ هزارنفره بجنورد تأکید کرد.

 به گزارش شرق 24،  محمدرضا صالحی بهره‌برداری از ورزشگاه 15 هزارنفری مرکز استان در اردیبهشت‌ماه امسال را یادآور شد و ضرورت تکمیل سریع‌تر پیست تارتان این مجموعه بزرگ و مجهز را گوشزد کرد.

وی همچنین تأمین اعتبار ساخت، تجهیز و بهره‌برداری سالن ورزشی 6 هزارنفره بجنورد را خواستار شد که از طرح‌های ناتمام به‌جامانده از دولت قبل است و در حال حاضر بیش از 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان نیز با قدردانی از حمایت‌های مهندس صالحی استاندارخراسان شمالی از این حوزه، استفاده از منابع حاصل از مالیات بر ارزش‌افزوده را به‌عنوان راهکاری مناسب برای تکمیل طرح‌های ناتمام ورزشی دانست.
امیررضا خادم با اشاره به وجود بیش از 4 هزار طرح ناتمام ورزشی در کشور خاطرنشان کرد: وزارت ورزش و جوانان صددرصد موافق واگذاری طرح‌های ناتمام این حوزه به بخش خصوصی است و شرایط ورود سرمایه‌گذاران را تسهیل می‌کند. وی روند واگذاری طرح‌های ناتمام و اماکن ورزشی به بخش غیردولتی را به‌عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی ادارات کل ورزش و جوانان برشمرد.
سفر معاون وزیر ورزش و جوانان به خراسان شمالی صبح چهارشنبه برای معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان این استان انجام شد.
انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر