پرده‌برداری از پروژه‌های جدید رسانه‌ای دشمن

رئیس سازمان اطلاعات سپاه با تشریح ابعاد ضد امنیتی اقدامات سرویس‌های جاسوسی بیگانه علیه نظام از پروژه‌های جدید رسانه‌ای دشمن پرده برداشت.

 

 به گزارش شرق 24، حجت‌الاسلام حسین طائب در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما اظهار کرد:  اشراف اطلاعاتی ما بر تحرکات سرویس‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی و انگلیس حاکی از آن است که پس از شکست تلاش‌های آنان برای به محاق بردن پروژه نفوذ و ایجاد ناامنی در کشور، این سرویس‌ها با طرح کیس های بی‌اساس و نشر اکاذیب در پی مشغول سازی  افکار عمومی و ایجاد حس بی‌اعتمادی نسبت به مسئولان خدوم نظام هستند.

وی با کذب محض خواندن اتهام مطرح‌شده در خصوص یکی از اعضای خانواده محترم رئیس قوه قضائیه گفت: با توجه به برخوردهای قانونی مؤثر قوه قضائیه در برخورد با مفسدین و عوامل نفوذی دشمن در سال‌های اخیر بالأخص دستگیری و اعلام محکومیت جواسیس دو تابعیتی وابسته به آمریکا و انگلیس و برخی سرویس‌های منطقه‌ای همکاری آنان، این‌گونه هجمه‌ها و دروغ‌پردازی‌های  عناصر وابسته به دشمن دور از انتظار  نیست.

حجت‌الاسلام حسین طائب افزود: حسب اطلاعات ما طی ماه‌های آتی این روند اتهام زنی‌ها و پرونده‌سازی‌های دروغین در خصوص موضوعات و شخصیت‌های دیگر نیز ادامه دارد.

وی در پایان افزود: در صورت نیاز و در زمان مقتضی جزئیات بیشتری از اهداف این فضاسازی رسانه‌ای ضدانقلاب، گردانندگان و عوامل همکار داخلی و شبکه تأمین مالی آنان منتشر خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر