انعقاد قرارداد یک‌نهاد دولتی در گلستان با یک کانال تلگرامی

اخیراً یکی از ادارات کل استان گلستان در یک اقدام قابل‌تأمل اقدام به انعقاد قرار یک میلیارد ریالی در حوزه رسانه با یک مجموعه غیر مرتبط و یک عنصر معلوم‌الحال نموده است.

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از پایگاه خبری عدالت خواهان، در اقدامی عجیب و بی‌سابقه، یکی از ادارات استان گلستان اقدام به انعقاد قراردادی تحت عنوان " ارتباط با رسانه‌ها " با یک جریان (فرد) شبه خبری معلوم‌الحال نموده است.

ارزش ریالی این قرارداد برای مدت 12 ماه به مبلغ یک میلیارد ریال بوده و از اول شهریور 96 آغازشده است.

ظاهر مفاد این قرارداد به انعکاس اخبار و گزارش‌ها خبری حوزه فعالیت این اداره کل برمی‌گردد و جالب‌تر و قابل‌تأمل تر اینجاست که این قرارداد با یک " کانون آگهی و تبلیغی " و به نام یکی از بستگان درجه‌یک مدیر این کانال زرد تلگرامی بسته‌شده است.

ابهام و سؤال اساسی در انعقاد چنین قراردادی اینجاست که چرا با توجه به حضور رسانه‌های حرفه‌ای گوناگون و خبرنگاران فعال و متخصص در استان گلستان این قرارداد با یک فرد کاملاً بی‌ارتباط و ناشناخته در این حوزه بسته می‌شود.

این قرارداد در حالی با این مبلغ کلان منعقدشده است که کل اعتبار روابط عمومی این اداره کل و یا سایر ادارات مشابه در سال‌های اخیر، اجازه و امکان انعقاد چنین قراردادهایی را نمی‌دهد و چنین سابقه‌ای هم بدین شکل وجود ندارد.

در همین رابطه، شنیده‌های موثق حکایت از آن دارد که این قرارداد برای پوشاندن برخی ماجراها در آن اداره کل و فعالیت‌های خاص برای استاندار شدن یکی از گزینه‌های بومی مدنظر مدیر همین کانال زرد تلگرامی بدین شکل منعقدشده است.

مستندات و جزئیات این قرارداد و پشت پرده‌های این معامله و افراد دخیل در آن، نزد این پایگاه خبری تحلیلی موجود است که اگر این قرارداد در اسرع وقت به‌طور رسمی باطل نشود، متن قرارداد و سایر موارد مرتبط با این ماجرا منتشر می‌شود.

انتهای پیام /

نظرات

ارسال نظر