وزارت ورزش و جوانان به زیرساخت‌های ورزشی خراسان شمالی توجه کند

استاندار خراسان شمالی در دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان خواستار ارتقای زیرساخت‌های ورزشی خراسان شمالی و تخصیص اعتبار به‌منظور تکمیل سالن ۶ هزارنفری بجنورد شد.

 

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی بهره‌برداری از ورزشگاه 15 هزارنفری مرکز این استان در اردیبهشت‌ماه امسال را یادآور شد و ضرورت تکمیل سریع‌تر پیست تارتان این مجموعه بزرگ و مجهز را گوشزد کرد.

 وی هم‌چنین تأمین اعتبار ساخت، تجهیز و بهره‌برداری سالن ورزشی 6 هزارنفره بجنورد را خواستار شد که از طرح‌های ناتمام به‌جامانده از دولت قبل است و در حال حاضر بیش از 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان نیز با قدردانی از حمایت‌های مهندس صالحی استاندار خراسان شمالی در این حوزه، استفاده از منابع حاصل از مالیات بر ارزش‌افزوده را به‌عنوان راهکاری مناسب برای تکمیل طرح‌های ناتمام ورزشی دانست.
امیررضا خادم با اشاره به وجود بیش از 4 هزار طرح ناتمام ورزشی در کشور خاطرنشان کرد: وزارت ورزش و جوانان کاملاً موافق واگذاری طرح‌های ناتمام این حوزه به بخش خصوصی است و شرایط ورود سرمایه‌گذاران را تسهیل می‌کند.

وی روند واگذاری طرح‌های ناتمام و اماکن ورزشی به بخش غیردولتی را به‌عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی ادارات کل ورزش و جوانان برشمرد.
انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر