کمک 900 میلیون تومانی خیران به نیازمندان خراسان شمالی   

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: کمک 900 میلیون تومان موسسه خیریه انصارالحجه (عج) با حضور 20 نفر از نمایندگان این موسسه، بین خانوارهای دارای یتیم، سادات و بیماران نیازمند استان خراسان شمالی توزیع شد.

 

 

به گزارش شرق 24، عباس اهرابی ضمن اشاره به نحوه توزیع کمک‌های موسسه انصارالحجه، میزان کمک‌های خیران این موسسه به نیازمندان استان را اعلام کرد: به برکت حمایت‌های خیران این موسسه بیش از دو هزار 289 سری سبد غذایی بین خانواده‌های سادات، ایتام و بیماران صعب‌العلاج و نیازمند محروم استان توزیع شد..

اهرابی با یادآوری اینکه علاوه بر سبدهای کالای اهدایی، بخشی از این کمک‌ها نیز به‌صورت نقدی بین این خانوارها توزیع‌شده است، بیان کرد: بیش از 285 میلیون تومان از این کمک‌ها نیز به‌صورت نقدی بین این خانوارها توزیع شد.

وی با یادآوری اینکه سبدهای کالای اهدایی در قالب گوشت، برنج، روغن، قند، چای و خرما بین مددجویان خراسان شمالی توزیع‌شده است، گفت: از مجموع مواد غذایی اهدایی، شش هزار و 416 کیلوی آن گوشت گرم، 9 هزار و 624 کیلو برنج، پنج هزار و 497 کیلو روغن، شش هزار و 416 کیلو قند، سه هزار و 208 کیلو چای، پنج هزار و 497 کیلو پنیر و سه هزار و 208 کیلوی آن خرما بود که تمامی آن بین مددجویان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان با تأکید بر اینکه تمامی کالاهای اهدایی با نظارت 20 نفر از نمایندگان این موسسه در سطح شهرستان‌های هشتگانه استان توزیع‌شده است، ادامه داد: همچنین پنج هزار و 551 پرس غذای گرم نیز بین اعضای دو هزار 289 خانوار نیازمند شناسایی‌شده توزیع شد.

اهرابی تصریح کرد: علاوه بر این هزار و 702 متر پارچه شلواری وسه هزار و 849 متر نیز پارچه مانتویی توسط این خیران تهیه شده بود که به مددجویان اهدا شد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر