حرکت های جهادی و انقلابی با همدلی همه تشکل های انقلابی ممکن خواهد بود

    جانشین فرمانده سپاه جواد الائمه خراسان شمالی با بیان این که حرکت های جهادی و انقلابی با همدلی همه تشکل های انقلابی ممکن است،گفت: برای غلبه بر توطئه های دشمن با همدلی و وفاق باید بر مدار ولایت حرکت کنیم. 

 

 

به گزارش شرق 24 و به نقل از عصر اترک،سرهنگ چمن،جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در آیین تکریم و معارفه رییس جدید بسیج دانشجویی استان به تشکیل وتاسیس بسیج دانشجویی به فرمان امام خمینی (ره) اشاره کرد وگفت:یکی از تشکل های ضروری برای ادامه حیات انقلاب واستمرار تفکر انقلابی وبسیجی  تشیکل بسیج دانشجویی است.

وی با بیان این که بسیج همراه همه دل هایی است که دل در گروه انقلاب و ارزش های اسلامی دارد،اظهار کرد: بسیج خود را از سایر تشکل ها جدا نمی داند منتهی بدون تعارف خطوط قرمزی داریم که اگر توسط برخی تشکل ها رعایت نشود ما خود را از آنان مبرا می دانیم.

سرهنگ چمن خاطرنشان کرد: از زمان تشکیل بسیج دانشجویی و طلاب در کنار هم امام (ره)به توطئه های دشمنان در برابر نظام جمهوری اسلامی به ویژه جوانان و دانشجویان واقف بودند.

وی افزود:  با توجه به جمعیت جوان و دانشجویی بالا ، دشمنان هر توطئه ای علیه کشورمان داشته باشند حتما برنامه ریزی بر روی تشکل دانشجویی  خواهند داشت .

سرهنگ چمن تشکل انقلابی بسیج دانشجویی را مصونیت بخش دانشجویان جوان در جمهوری اسلامی ذکر کرد و کمک به اتحاد ملی و پبشرفت جمهوری اسلامی،توسعه علم، مبارزه بی امان با استکبار جهانی را از اهداف تشکیل بسیج دانشجویی عنوان کرد.

وی با تاکید بر این که حرکت های جهادی و انقلابی با همدلی همه تشکل های انقلابی ممکن خواهد بود،گفت:برای غلبه بر توطئه های دشمنان باید با همدلی و وفاق بر مدار ولایت حرکت کرد.

صفرزاده،رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی نیز منشور بسیجی مخلص را از خود گذشتگی،ایثارگری و خاکساری عنوان کرد.

وی بابیان این که بسیجی وارد دسته بندی های سیاسی جانب دار نمی شود ،گفت:بسیج یک نهاد مردمی خود جوش است که اولین جرقه های آن در دفاع از کشور بوده است و بعدها در عرصه های سازندگی و فرهنگی و.... ورود پیدا کرد.

عبدالله امینی فر،رییس سابق بسیج دانشجویی خراسان شمالی تامین معنویت،عمق بخشی به کارهای معرفتی،تقویت بصیرت سیاسی،جهاد علمی،کمک به نهادهای نظامی را از جمله بیانات رهبر معظم انقلاب برای تشکل بسیج دانشجویی عنوان کرد.

وی با بیان این که هنوز خیلی راه نرفته باقی مانده که باید انجام شود،اظهار کرد: هم اکنون مناطق زلزله زده ما در سرمای صفر درجه به سر می برنند که باید هر چه زودتر چاره اندیشی جدی شود.

وی افزود:مادر مناطق زلزله زده خیلی  عقب هستیم.

محمود رضا یزدانی ،سرپرست جدید بسیج دانشجویی خراسان شمالی به گوشه از برنامه های جدید بسیج دانشجویی استان پرداخت وگوش به فرمان فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی،تلاش برای بی تفاوت نبودن به مسائل کشور،تلاش و تقویت باور انقلابی و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت،تقویت بنیه علمی دانشجویان و به ویژه بسیج دانشجویی و....از برنامه های بسیج دانشجویی استان اعلام کرد.

در پایان با قدر دانی از زحمات امینی فر،رییس سابق بسیج دانشجویی خراسان شمالی،محمود رضا یزدانی به عنوان سرپرست جدید معرفی شد. 

انتهای پیام/

 

 

نظرات

ارسال نظر