هنرمندان شیروان نام استان را بارها سرزبانها انداخته اند

فرماندار شیروان بابیان اینکه بخش هنر زبان مشترک همه انسان‌ها و جوامع است افزود: هنرمندان شیروانی نام شیروان و استان را بارها در کشور بر سر زبان‌ها انداخته‌اند و نشان داده‌اند استان ما و مخصوصاً شیروان مهد فرهنگ و هنر است.

 

به گزارش شرق 24، امین رضا مراتی در نشست صمیمی با روسای انجمن‌های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان افزود: بافرهنگ و هنر می‌توان زندگی انسان‌ها را متحول کرد و چه‌بهتر ما باهنر، دین و آموزه‌های اسلامی را گسترش دهیم.

نماینده عالی دولت در شیروان اظهار کرد: در حوزه رسانه دوستان منافع شهرستان در اولویت قرار دهند و ارتباط خوبی باهنرمندان داشته باشند چراکه این هنر عزیزان باید معرفی بشود.

مراتی بابیان اینکه هر بخش هنر یک صنعت برای ما است افزود: ما باید با افزایش سرمایه‌گذاری درزمینهٔ هنر نسبت به رشد و توسعه شهرستان اقدام کنیم.

فرماندار شیروان به استفاده از ظرفیت فرهنگ و هنر و مخصوصاً هنرمندان شیروانی در برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: امروز شیروان هنرمندان و استادان نامی بزرگی تحویل جامعه داده که حتی برگزیده مسابقات بین‌المللی نیز شده‌اند.

مراتی گفت: توجه به هنر و توجه به رسانه توجه به زیرساخت‌های منطقه است و قطعاً این مهم موردتوجه ویژه ما خواهد بود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این نشست با اشاره به اینکه نگاه ما باید به فرهنگ و هنر نگاه حمایتی باشد افزود: طی سالهای گذشته اداره فرهنگ و ارشاد سعی خود را بر حمایت کامل از هنرمندان داشته است.

احمد زیبایی گفت: هنرمندان شیروانی درزمینهٔ مختلف دارای مقام و رتبه‌های استانی و کشوری هستند و خوشحالیم اعلام کنیم روزبه‌روز با توجه به محدودیت‌های مالی و حمایتی شاهد پیشرفت و کسب مقام‌های بیشتر این عزیزان هستیم.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر