تشریح برنامه‌های سفر تولیت آستان قدس رضوی به استان خراسان شمالی

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان شمالی از سفر یک‌روزه تولیت آستان قدس رضوی به این استان خبر داد.

 

محمد اکبر زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شرق 24 اظهار داشت: همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی مراسم نمادین به همین مناسبت برگزار می‌شود که امسال در این سالروز شاهد حضور آیت‌الله رئیسی در خراسان شمالی خواهیم بود.

وی با تشریح برنامه‌های این سفر گفت: روز چهارشنبه 19 مهرماه از ساعت 8:30 صبح حضور در جمع مردم و پاسداشت سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی و حرکت به سمت مصلا و سخنرانی نماینده ولی‌فقیه و آیت‌الله رئیسی در محل مصلای امام خمینی بجنورد برگزار می‌شود.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان شمالی همچنین حضور در شورای اداری مرکز استان را برنامه بعدی سفر آیت‌الله رئیسی به خراسان شمالی عنوان کرد و افزود: این جلسه بعد از نماز ظهر و در محل استانداری خراسان شمالی با حضور تمامی مدیران کل استان و مسئولان عالی‌رتبه استانی تشکیل می‌شود.

اکبر زاده، حضور در جمع خادم یاران رضوی خراسان شمالی در سالن گلشن از ساعت 15 را برنامه دیگر سفر تولیت آستان قدس رضوی به خراسان شمالی عنوان و تشریح کرد: بعد از نماز مغرب و عشا عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری به دیدار خانواده شهید حمیدی زاده می‌روند.

وی، دیدار با فعالان فرهنگی اجتماعی و دانشجویان استان را چهارمین برنامه سفر یک‌روزه آیت‌الله رئیسی به خراسان شمالی دانست و تشریح کرد: این مراسم از ساعت 18 چهارشنبه 19 مهرماه در سالن حافظ این دیدار انجام می‌شود.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان شمالی گفت: همچنین حضور در جمع علما، روحانیون و ائمه جمعه خراسان شمالی از ساعت 20 در محل حسینیه سیدالشهدای مصلا بجنورد آخرین برنامه سفر تولیت آستان قدس رضوی در استان خواهد بود.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر