حکومت ولایت‌فقیه مشروعیت الهی و مقبولیت مردمی دارد

تولیت آستان قدس رضوی گفت: حکومت اسلامی و حکومت ولایت‌فقیه، حکومتی است که متصل به وحی است و مشروعیت الهی و مقبولیت مردمی دارد.

 

به گزارش شرق 24، ابراهیم رئیسی در همایش خادم یاران رضوی در خراسان شمالی بابیان اینکه عشق به اهل‌بیت شیعه و سنی نمی‌شناسد، اظهار داشت: حکومت اسلامی و نظام مقدسی است و تمام احکام و اموری که در این حکومت اجرا می‌شود باید مشروعیت داشته باشد.

آیت‌الله رئیسی خاطرنشان کرد: افراد در حرفه‌های مختلف می‌توانند با اخلاص خادمان امام رضا (ع) باشد و به مردم کمک کند.

وی بابیان اینکه حقیقت خدمت تقرب به خداوند است و خدمت سن، جنس و اقلیم نمی‌شناسد و دل دادگی قید است، افزود: در این استان نیز درزمینهٔ مختلف می‌توان خادم یاران علمی، فرهنگی، درمانی و تبلیغی و غیره جذب شود.

۱۰۶ میلیارد ریال خدمات توسط آستان قدس رضوی در استان انجام شد

سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در خراسان شمالی گفت: ۱۰۶ میلیارد ریال خدمات توسط دفتر آستان قدس رضوی تاکنون در استان انجام‌شده است.

محمد اکبر زاده در همایش خادم یاران رضوی در خراسان شمالی بابیان اینکه جزء اولین استان‌هایی است که دفتر نمایندگی راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: با اشاره به ارائه خدمات طی سال گذشته ۱۸ هزار میلیارد ریال، توزیع پوشاک به افراد بی‌بضاعت، اقدامات پزشکی به مناطق محروم، حضور در مناطق زلزله‌زده انجام شد.

وی تصریح کرد: تاکنون جذب و به‌کارگیری ۱۰۰۰ خادم یار در جهت کمک به محرومان در استان اجراشده است.

اکبر زاده افزود: همچنین ۳۱ گروه جهادی در بخش‌های مختلف فرهنگی و عمرانی موردحمایت قرارگرفته است.

سرپرست نماینده آستان قدس رضوی در استان خاطرنشان کرد: مطالعه پنج دهستان محروم بر اساس شاخص‌ها انجام‌شده است و مطالعه و بررسی احداث استخر آب که از این احداث ۲۰۵ هکتار و ۲۰۰ خانوار از آن بهره‌مند می‌شود.

وی بابیان اینکه تاکنون ۶ هزار و ۵۰۰ نفر زیارت اولی اعزام‌شده است، افزود: همچنین در استان کمیته نذر و وقف رو فعال و نیز کمک به ساخت سه پروژه که در حال انجام است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر