ترامپ استاندارد دیپلماسی را رعایت نکرد

 


به گزارش شرق 24، استاندارخراسان شمالی با اشاره به سخنان ترامپ، گفت: ترامپ با رعایت نکردن ادب، اخلاق، جغرافیا و تاریخ استانداردهای دیپلماسی را زیر پا گذاشته و استانداردهای موردنیاز در حوزهٔ دیپلماسی را رعایت نمی‌کند.

محمدرضا صالحی در همایش رو ملی استاندارد بابیان اینکه تنها تغییری که حضرت امام بدون ارتباط مستقیم با مردم تصمیم گرفتند که یکی از افتخارات ماست، گفت: تغییر تابلوی وزارت جنگ به وزارت دفاع از اقدامات تحسین‌برانگیز ایشان بود و این بیانگر این موضوع است که ایران باکسی سر جنگ ندارد و آغازگر هیچ جنگی نخواهد بود.

وی بابیان اینکه اگر برجام به نفع آمریکا بود به دنبال از بین بردن آن نبودند، خاطرنشان کرد: برجام یک توافق بین‌المللی مابین ایران و گروه ۱+۵ است و بنابراین یک کشور به‌تنهایی نمی‌تواند این توافق را کنار بگذارد.

صالحی بابیان اینکه رعایت استانداردها در گام نخست برای حفظ جان خود ماست، تصریح کرد: نفع استاندارد بیش از مصرف‌کننده نصیب تولیدکننده می‌شود و به تولیدکنندگان توصیه می‌کنیم، بیش‌ازپیش به امر استانداردسازی توجه کنند.

وی گفت: برخورداری تمامی اقشار از آب شرب کافی، حفظ محیط‌زیست، برخورداری بانوان از پارک ویژه بانوان صرفه‌جویی در استفاده از منابع طبیعی، امنیت حمل‌ونقل و غیره از برنامه‌هایی است که طی امسال هدف‌گذاری شده است.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر