راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در 20 نقطه خراسان‌شمالی برگزار می‌شود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ۲۰ نقطه از سطح استان برگزار می‌شود.

 به گزارش شرق 24، حجت الاسلام محمد علی سالاری در ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان، اظهارداشت: سپاه ارتش و نیروهای مسلح ما امنیت پایدار را در کشور ایجاد می‌کنند و سپاه نماد این موضوع و مایه عزت و آبروی جهان اسلام است.

حجت الاسلام سالاری با اشاره به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا، اظهارداشت: دشمن تمام دین ما را نشانه گرفته است و نیز یکی از حساس‌ترین مسائل در کشور بحث معیشت اقتصادی و امنیت است که آمریکا این نقاط را نشانه گرفته است.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام در پشت پرده با تیم‌های حرفه ای، اقتصادی و امنیتی به منظور از بین بردن اسلام و ارزش‌ها تلاش می‌کنند، افزود: باید در این زمینه از هیچ یک از جوانب و مسائل غافل نشویم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی با بیان اینکه ملت ایران پاسخ یاوه‌گویی‌های مستکبرین را در روز 13 آبان خواهد داد، اظهار داشت: مراسم ۱۳ آبان در ۲۰ نقطه از سطح استان برگزار خواهد شد و در مرکز استان نیز رأس ساعت ۹ صبح شنبه ۱۳ آبان راهپیمایی از میدان شهید به سمت میدان بازرگانی برگزار خواهد شد.

وی گفت: با توجه به موضع گیری رئیس جمهور آمریکا بر علیه سپاه صورت گرفته است، افزود: این روز تمام مردم سراسر کشور و به ویژه مردم استان در حمایت از سپاه با حضور باشکوه تو دهنی محکم به دهان آمریکا خواهند زد.

حجت الاسلام سالاری تصریح کرد: سخنان رئیس جمهور آمریکا نشان از قدرت و حقانیت جهان اسلام و نشان از ضعف رو به افول آمریکا دارد.

وی افزود: سخنران این مراسم یکی از سرداران سپاه خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر