3500 خانوار جدید تحت پوشش کمیته امداد استان قرار گرفت

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد سه هزار و ۵۰۰ خانوار نیازمند شناسایی و تحت پوشش این نهاد قرار گرفته است.

عباس اهرابی در گفت و گو با خبرنگار شرق24 اظهارداشت: همچنین از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و ۴۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان از پوشش این نهاد خارج شدند.
وی تصریح کرد: همچنین این تعداد خانوار تحت پوشش با اجرای طرح های مختلف کمیته امداد در زمینه توانمندسازی، اشتغال به کار و دیگر سرفصل ها از زیر پوشش این نهاد خارج شدند.
اهرابی با بیان اینکه توانمندسازی و ایجاد اشتغال و پرداخت تسهیلات به این منظور یکی از اهداف مهم کمیته امداد است، افزود: از تعداد یک هزار و ۴۰۰ خانوار خارج شده تحت پوشش کمیته امداد، ۷۳ سرپرست خانوار به دلیل ازدواج مجدد، ۳۰۱ خانوار به دلیل دریافت تسهیلات اشتغال، ۲۰۵ خانوار به دلیل اشتغال به کار شدن سرپرست خانوار،هفت خانوار که سرپرست آنان سرباز بوده و بازگشته، ۲۹ خانوار دارای سرپرست زندانی بودند که برگشتند و غیره از تحت پوشش خارج شدند.
مدیر کل کمیته امداد استان خاطرنشان کرد: طی ۶ ماه نخست سال گذشته نیز دو هزار و ۴۱۲ خانوار با توانمندسازی از زیر پوشش کمیته امداد خارج و یک هزار و ۶۵۲ خانوار نیازمند شناسایی و تحت پوشش این نهاد قرار گرفتند.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر