حضور ۲۸۶ ناشر در دهمین نمایشگاه کتاب   

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: ۲۸۶  ناشر در دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی حضور می یابند.

 

 

 

به گزارش شرق 24،  حسین فرخنده در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه نمایشگاه کتاب را یکی از ضرورت ها برای تقویت چرخه نشر و فرصتی برای دسترسی آسان شهروندان به کتاب است، اظهارداشت:این دوره از نمایشگاه که از سوم تا هشتم آبان ماه در مصلی بجنورد برپا می شود، ۲۸۶ ناشر حضور می یابند که سهم  استان، ۱۲ ناشر است.

 فرخنده افزود:  امسال شاهد افزایش استقبال بودیم و بن کتاب افزایش 50 میلیون تومانی داشته است.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه  36 هزار و 433 عنوان کتاب در 176 غرفه عرضه می شود، اظهارداشت: دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان از سوم تا هشتم آبان ماه درمحل مصلی امام خمینی(ره) بجنورد برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد: تصویرسازی کتاب کودک، کارگاه داستان نویسی خلاق و معیارهایی انتخاب کتاب برای کودکان، ایستگاه نقاشی و سرگرمی درکنار جشن امضای کتاب و مشاعره آیینی و نشست های تخصصی با موضوعات مختلف از برنامه هایی است که در غرفه های جنبی اجرا خواهد شد.

 جانشین و دبیر ستاد اجرایی نمایشگاه کتاب خراسان شمالی نیز در این نشست گفت: 14  کمیته اجرایی برای برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب استان فعال شده است.

 رضایی از تخفیف 30 درصدی برای خرید کتاب در دهمین نمایشگاه کتاب خبرداد و افزود: پیش از این تسهیلاتی به منظور دسترسی آسان به بن کتاب در قالب پیش فروش بن انجام گرفت و در طول نمایشگاه نیز علاقه مندان می توانند با خرید بن از تخفیف بهره مند شوند.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر