پایگاه اطلاع رسانی شرق 24

تحقیق و تفحص از سیستم اداری، میزان هزینه کرد و سفرهای خارجی مجلس

تحقیق و تفحص از سیستم اداری، میزان هزینه کرد و سفرهای خارجی مجلس

نمایندگان مجلس تاکید دارند که تحقیق و تفحص از مجلس جدی است و این تحقیق و تفحص شامل سیستم اداری، میزان هزینه کرد و سفرهای خارجی مجلس می شود.

 

 

به گزارش شرق 24  سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر درمجلس شورای اسلامی روز سه شنبه 20 مهر در گفتگو با خبرنگار ما از تحقیق و تفحص از خود مجلس خبر داد.

خبرنگار افکارنیوز به سراغ نمایندگان دیگر رفت و از سرانجام این طرح پرسید.

حسن کامران نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز با بیان اینکه تحقیق و تفحص از خود مجلس چندی پیش کلید خورده گفت: یکی از محورهای اصلی این تحقیق و تفحص سفرهای خارجی نمایندگان است که بعضا با خانواده هم صورت می گیرد.

وی افزود: در بعضی از سفرهای خارجی که نیاز به حضور یک نماینده است، پنچ نماینده می روند و در برخی از سفرها که هواپیمای داخلی وجود دارد از هواپیمای خارجی استفاده می شود.

عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخی مجلس نحوه و میزان هزینه کرد بودجه مجلس را یکی دیگر از محور تحقیق و تفحص ذکر و تصریح کرد: ما می خواهیم ببینیم بودجه مجلس در کجا و چگونه هزینه می شود.

کامران گفت: سیستم اداری مجلس هم از دیگر محورهای تحقیق و تفحص است که ما می خواهیم بررسی هایی در سیستم اداری مجلس چه می گذرد.

تحقیق و تفحص از مجلس جدی است

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر که پیشتر خبر تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی را به خبرنگار اعلام کرده بود، دیروز گفت: تفحص و تفحص از مجلس جدی است و این طرح بزودی در دستور کار نمایندگان قرار می گیرد.

وی افزود: ما در تحقیق و تفحص به گزارشات و شکایات رسیده به مجلس از جمله نحوه استخدام ها و بی توجهی به شایستگی ها توجه ویژه خواهیم کرد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر