راز قتل و دستگیری قاتل پس از ۷ سال در خراسان شمالی فاش شد

  فرمانده انتظامی خراسان شمالی از افشا شدن راز قتل یک جوان ۱۸ ساله و دستگیری قاتل پس از گذشت هفت سال در استان خبر داد.

 

 

به گزارش شرق 24، سردار علیرضا مظاهری اظهار داشت: درمهرماه سال ۸۹ قتل دریکی از روستاهای شهرستان فاروج اتفاق افتاده بود و یک جوان ۱۸ ساله به‌طور فجیعی به قتل رسیده بود.

وی افزود: قاتل که پس از انجام قتل و سوزاندن جسد مقتول از صحنه متواری شده بود پس از هفت سال شناسایی و دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی استان بیان کرد: در بررسی اولیه مأموران یک خانم ۱۶ ساله که نخستین و تنهاترین مظنون این ماجرا بود دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

سردار مظاهری گفت: مظنون ۱۶ ساله تاکنون در بازداشت بود و این قتل توسط این شخص برای مأموران انتظامی و دستگاه قضائی مبهم بود که یک خانم ۱۶ ساله بتواند به‌تنهایی مقتول را به قتل برساند و سپس سوزانده باشد در هاله‌ای از ابهام بود تا اینکه پرونده از طریق دستگاه قضایی استان به پلیس آگاهی استان ارجاع شد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با بررسی پرونده در این مدت و اظهارات مظنون موفق شدند پی به راز این قتل مشکوک ببرند.

وی افزود: مأموران موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی و فنی و پلیسی خود، قاتل اصلی که برادر مظنون به قتل بود را شناسایی و دستگیر کنند.

سردار مظاهری مطرح کرد: قاتل ۲۵ ساله که در ابتدا منکر هرگونه قتلی بود پس از بازجویی‌های انجام‌شده لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان اظهار کرد: قاتل پس از بازجویی‌های انجام‌شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر