تعلل در ایجاد نقدینگی اسناد خزانه و عدم پرداخت معوقات کارگران، شائبه اسطوره سازی را تقویت می کند

عضو شورای اسلامی بجنورد در پاسخ به مشکلات کارگران شهرداری ناشی از عدم پرداخت حقوق گفت: چند سالی است که حقوق کارگران شهرداری بجنورد با تاخیر پرداخت می شود و اکنون نیز کارگران چندین ماه حقوق از شهرداری طلب دارند.

علیرضا باغچقی در گفت وگو با شرق 24 اظهارداشت: خانواده این کارگران اکنون به سختی زندگی را می گذرانند و آنها در تامین نیازهای اولیه زندگی خود مانده اند.
وی تصریح کرد: بسیاری از کارگران شهرداری بدهی بانکی دارند و بسیاری به اجبار برای تامین زندگی خود به دیگران مقروض شده اند.
باغچقی در باره این سوال که آیا موضوع مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر وجود 8 میلیارد تومان اسناد خزانه با قابلیت نقد شدن در بورس و برنامه ریزی برای پرداخت با حضور شهردار منتخب، صحت دارد ؟ گفت : بله این اسناد وجود دارد و به شهرداری نیز اجازه نقد کردن این مبلغ در بازار بورس داده شده است.
عضو شورای اسلامی بجنورد با اشاره به اینکه امیدواریم اولویت پرداخت مدیریت شهری بر پرداخت حقوق کارگران باشد گفت: آنچه مسجل است تعلل در نقد کردن اسناد خزانه و عدم پرداخت حقوق کارگران در اسرع وقت ، شائبه اسطوره سازی با حضور شهردار منتخب را در اذهان عموم تقویت می کند .
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر