آمارسازی‌های کاذب در مورد بدهی‌های شهرداری باید متوقف شود

نماینده شورای شهر بجنورد گفت: آمارسازی‌های کاذب در مورد بدهی‌های شهرداری، نحوه هزینه کردها و بودجه سال گذشته متوقف شود و باید با مردم با صداقت رفتار کرد.

 

به گزارش شرق 24  علیرضا باغچقی در حاشیه نشست شورای شهر در مورد اظهارات بهمن جباری اظهار داشت: جامعه بزرگ کارگری امروز خوشحال شد چرا که برخی از معوقات کارگران زحمت‌کش پرداخت شد.

وی در رابطه با اظهارات بهمن جباری رئیس کمسیون بودجه شورا افزود: باید انصاف برای همه باشد. آمارسازی‌های کاذب در مورد بدهی‌های شهرداری، نحوه هزینه کردها و بودجه سال گذشته متوقف شود و باید با مردم با صداقت رفتار کرد.

عضو شورای شهر تصریح کرد: بدهی‌های شهرداری افزایش پیدا نکرده است و اگر روند آماردهی‌های کاذب به مردم متوقف نشود با مستندات شفاف‌سازی خواهم کرد.

باغچقی در مورد عزیمت برخی از اعضای شورا به تهران جهت پیگیری روند صدور حکم شهردار منتخب خاطرنشان کرد: چرا بنده را برای سفر به تهران دعوت نکردید؟ مگر ما منتخب شورا نیستیم؟ دعوتی از ما به عمل نیامد تا در این سفر٬ گروه 6 نفر را همراهی کنیم. امید است سایر اوراق خزانه تبدیل به نقد شود چرا که هنوز هم معوقات شهرداری باقی مانده است.

وی ادامه داد: باید به‌عنوان نماینده مردم، آن چه را که در مجموعه شورا و شهرداری رخ می‌دهد  را به رسانه‌ها انتقال دهیم تا مردم و شهروندان از روند فعالیت شورا و شهرداری آگاه شوند.

عضو شورای شهر در مورد طولانی شدن روند حکم شهردار منتخب بیان کرد: انتخاب شهردار به هفتاد روز رسید. شهر بجنورد جز نخستین شهرهایی بود که شهردار خود را انتخاب و به وزارت کشور معرفی کرد. امیدواریم حکم شهردار منتخب به‌زودی تعیین تکلیف شود و در ادامه راه با همکاری یکدیگر در خدمت به مردم باشیم.

وی اضافه کرد: اگر چنان‌چه امضای حکم شهردار منتخب امکان‌پذیر نیست اما هر چه سریع‌تر باید در این رابطه اقدام کنیم و شهردار جدیدی را انتخاب کنیم.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر