پرسنل شهرداری بجنورد نگران تمدید دفترچه های بیمه خود نباشند

سرپرست شهرداری بجنورد گفت: تمدید دفترچه های بیمه پرسنل که گاها به دلیل بدهی شهرداری به سازمان محترم تامین اجتماعی دچار مشکل می شد، هم اکنون مرتفع شده است تا پرسنل شهرداری نگرانی درمانی نداشته باشند.

به گزارش شرق 24 و به نقل از روابط عمومی شهرداری بجنورد، تیمورزاده اظهارداشت: طی دو هفته گذشته اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از بدهی شهرداری به سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کردیم.

وی ادامه داد: با وجود اینکه بیمه سهم کارگر و کارمند هرماهه ازمحل حقوق کسر می شد، اما متاسفانه به دلیل بدهی سنگین شهرداری به این سازمان ، امکان پرداخت کامل میسر نمی شد و با مشکل تمدید دفترچه های درمانی مشکلات متعددی برای پرسنل ایجاد می شد.

تیمورزاده افزود: امروز طی تفاهم نامه ای با سازمان محترم تامین اجتماعی و همکاری خوب این سازمان ، بخشی از بدهی ها ازمحل فروش اسناد خزانه پرداخت شد .

سرپرست شهرداری بر لزوم ایجاد امنیت روانی پرسنل تاکید کرد و گفت: دربخش درمان ،ضمن آرزوی صحت وسلامت برای پرسنل و خانواده های محترمشان ،  می خواهیم تنها دغدغه پرسنل ما درزمان مشکل ،  معطوف به بهبود حال خود یا عزیزان بیمار باشد و نه درگیر مشکلات بیمه و دفترچه ، و تمام تلاشمان را بر مدیریت این بخش اعمال می کنیم. 
انتهای پیام/                                                                                                                                   

نظرات

ارسال نظر