مراسم استقبال و تشییع پیکر شهید محمود نیستانی در بجنورد برگزار می شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان‌‌شمالی گفت: مراسم استقبال و تشییع پیکر شهید تازه تفحص شده جنگ تحمیلی، شهید محمود نیستانی در مرکز استان برگزار می شود.

سرهنگ احیاء محمد امیری در گفت و گو با خبرنگار شرق 24 اظهارداشت: یکشنبه 14 آبان ماه ساعت 11 صبح مراسم استقبال با حضورنیروهای مسلخ و مسئولان از پیکر پاک شهید سرباز وظیفه محمود نیستانی در محل فرودگاه بجنورد استقبال برگزار می شود.
سرهنگ امیری افزود: در ساعت 15:30 دقیقه عصر از محل کلانتری 11 تا مسجد انقلاب استقبال عمومی انجام شده و بعد از نماز مغرب و عشا نیز در مسجد انقلاب مراسم وداع با این شهید برپا خواهد شد.
وی تصریح کرد: روز دوشنبه 15 آبان ماه سال جاری نیزمراسم تشیع پیکر شهید محمود نیستانی از محل مسجد انقلاب تا میدان کارگر برگزارمی شود و پیکر پاک این شهید در قطعه ۲ گلزار شهدای بجنورد خاکسپاری می شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان‌‌شمالی گفت: شهید محمود نیستانی یکی از 54 شهدای تازه تفحص شده و از سربازان وظیفه نیروی انتظامی در زمان ژاندارمری سابق بوده است که در ۲۱ تیرماه ۱۳۶۷ در منطقه زبیدات استان خوزستان مفقود الاثر شده واکنون بعد از ۲۹ سال شناسایی شده است‌.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر