آمریکا به دنبال فرسایش قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اعمال تحریم‌ها علیه ایران به‌منظور ممانعت از پیشرفت و نفوذ منطقه‌ای و عزت کشور ما و تهدیدها و تحریم‌ها به همین دلیل است.

 

 به گزارش شرق 24، سردار رسول سنایی راد در مراسم باشکوه ۱۳ آبان در مرکز خراسان شمالی اظهار داشت: مردم ایران بعد از انقلاب اسلامی تمرین ایستادگی و ایمان کردند و امروز با این حضور قدرتمند از نظام و سپاه دفاع و حمایت می‌کنند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما به جرم ایستادگی در برابر توطئه‌های آمریکا تحریم می‌شویم.

وی افزود: برجام را نقض نمی‌کنیم و خواستار لغو آن نیستیم اما در آتش زدن برجامی که سبب ظلم مضاعف به ملت ایران اسلامی شود در کنار رهبری ایستاده‌ایم.

سردار سنایی راد تصریح کرد: بی‌اعتمادی به آمریکا برای تمام نسل‌های ملت ما نهادینه‌شده است و آمریکا نمی‌تواند با فشار و تحریم ما را وادار به کاری کنند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز آمریکایی‌ها برجام را نقض می‌کند و نیروهای مسلح خاری در چشم آمریکایی‌ها است.

وی افزود: حضور پرشور دانش آموزان و اقشار مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نمایانگر مواضع مستحکم رهبری در عرصه جهاد کبیر است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه امروز آمریکا در مقابل ایران اسلامی احساس ناکامی و شکست می‌کند، گفت: مواضع خصمانه ترامپ حاصل شکست سیاست‌های نظام استکباری آمریکا در منطقه است.

سردار سنایی راد افزود: این مواضع نتیجه عصبانیت آمریکا از شکست سیاست‌های استکباری خود در منطقه است

سردار سنایی خاطرنشان کرد: گروه داعش با حمایت آمریکا دست به کشتار زنان و مردان و کودکان مظلوم می‌زنند و این گروه آفریده آمریکا در منطقه است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: این حضور پرشور امروز در اعتراض به جنایت‌های آمریکا است.

نظرات

ارسال نظر