مشکل قطع انشعاب گاز جایگاه‌های شهرداری بجنورد رفع شد

سرپرست شهرداری بجنورد گفت: مشکل قطع انشعاب گاز و تعطیلی سی ان جی‌های شهرداری رفع شد.

 محسن تیمور زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شرق 24 با اشاره به قطع انشعاب گاز دو جایگاه سی ان جی به دلیل بدهی و اعتراض رانندگان به صف‌های طولانی، اظهار داشت: شهرداری بجنورد به‌منظور رفع این مشکل، مبلغ 200 میلیون تومان از بدهی شهرداری به شرکت گاز را پرداخت کرد که بخشی از مشکلات مالی در این زمینه مرتفع و روند خدمت‌رسانی به شهروندان دچار اختلال نشود.

تیمور زاده گفت: این میزان بدهی پرداخت‌شده، دو ماه دیون معوقه سی ان جی می‌باشد که طی تفاهم‌نامه‌ای که با شرکت گاز منعقدشده است، مقررشده تا شهرداری سالیانه صد میلیون تومان به مدت 4 سال آتی پرداخت نماید تا بدهی شهرداری به این شرکت بروز رسانی شود.

وی افزود: هم‌اکنون 4 میلیارد و 400 میلیون تومان بدهی به شرکت گاز داریم که با رایزنی‌های شورای و همکاری شرکت گاز، تفاهم‌نامه پرداخت طی اقساط 4 ساله علاوه بر هزینه‌های جاری پرداخت خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه تعطیلی جایگاه‌ها موجب نارضایتی رانندگان برای انتظار طولانی در صفوف شده بود که برای رفع مشکل سریعاً اقدام شد.

سرپرست شهرداری بجنورد گفت: اراده شهرداری بر بروز رسانی پرداخت معوقات مالی است زیرا معتقدیم روند خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان نباید دچار اخلال شود.

تیمور زاده افزود: بخشی از مشکلات مالی به وجود آمده به دلیل رکود حاکم بر بازار مسکن است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر