باید در بحث محصولات کشاورزی شیروان برند سازی شود

فرماندار شیروان با اشاره به اینکه محصولات کشاورزی شهرستان باید برند دار شود گفت:محصولات کشاورزی شهرستان بسیار متنوع و باکیفیت است ازاین‌رو می‌طلبد با برنامه‌ریزی صحیح نسبت به معرفی ظرفیت‌های کشاورزی منطقه اقدام کنیم.

 

به گزارش شرق 24، امین رضا مرآتی در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره جهاد کشاورزی شیروان بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت‌ها، افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های تولید را ازجمله عوامل رشد و توسعه کشاورزی برشمرد و گفت: کشاورزان و دامداران ما واقعاً با مشکل مواجه هستند و وظیفه ما در بخش اداری برنامه‌ریزی صحیح جهت مدیریت بحران‌ها است.

وی بابیان اینکه هم‌اکنون با بحران کم‌آبی و تغییر اقلیم مواجه هستیم افزود: وضعیت موجود نگران‌کننده است و برای خروج از بحران باید برنامه‌ریزی داشته باشیم چراکه اقتصاد ما اقتصاد کشاورزی است و ما خصوصاً در شیروان، اقتصاد شهر را بر پایه کشاورزی بناکرده‌ایم.

نماینده عالی دولت در شیروان با اشاره به اینکه الگوی کشت باید عوض شود تا با توجه به بحران آب بحران‌های دیگری به وجود نیاید اظهار کرد: رقابت‌های اقتصادی فعلی دست‌کمی از جنگ ندارد و این می‌طلبد تا هرکدام از ما به دنبال تغییر جدی در حوزه فعالیت‌های خودمان باشیم تا بتوانیم نهضت اشتغال باید در شهر ایجاد شود و هر خانه را به یک کارخانه تبدیل کنیم.

در پایان مراسم از زحمات و تلاش‌های سعید خوشقامت قدردانی شد و رمضان امان زاده به‌عنوان رئیس جدید جهاد کشاورزی شیروان معارفه شد.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر