مدیران کل موظفند هر فصل یکبار به شهرستان‌ها سفر کنند

  معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: مدیران کل موظفند هر فصل یکبار به شهرستان‌ها سفر کنند.

 

 

مهرداد ابراهیمی در جلسه شورای اداری شیروان اظهار داشت: مدیران کلی که از نزدیک اقدامات انجام‌شده مدیران شهرستان‌ها را رصد نکنند به درد خدمت در دولت تدبیر و امید نخواهند خورد.

وی گفت: استقرار مدیران در استان و شهرستان از تأکیدات وزیر کشور بوده و ما تذکرات لازم را صادر و تا آخر ماه جاری نیز فرصت استقرار داده‌ایم.

وی با گرامیداشت هفته بسیج تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی باید حمایت و حضور کامل از برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج داشته باشند.

ابراهیمی تصریح کرد: فرهنگ اربعین به‌عنوان یک فرهنگ شیعه باعث نمایش وحدت بزرگ امت‌های مسلمان شده است.

وی بابیان اینکه حفظ کیان خانواده باید فرهنگ‌سازی شود افزود: مدیریت انتظارات در خانواده‌ها پیاده شود چراکه عدم مدیریت خانواده معضلات زیادی را به وجود می‌آورد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: فرهنگ اقتصاد مقاومتی یک اصل مهم است که به‌واسطه آن می‌توانیم جامعه پویایی داشته باشیم و در امر تولید و مصرف هم این مهم بسیار قابل‌اجرا است.

ابراهیمی بابیان اینکه پیشنهادشده تا استان خراسان شمالی به‌عنوان پایلوت صرفه‌جویی در کشور انتخاب شود افزود: صرفه‌جویی به‌عنوان یک عامل بسیار مؤثر در کاهش مصرف بسیاری از موارد می‌باشد که به‌تبع آن هزینه‌ها بسیار پایین می‌آید.

وی افزود: اگر بتوانیم اعتماد مردم به‌نظام را جلب کنیم مردم‌تا پای جان پای ارزش‌ها خواهند ایستاد که به شکر خدا این اعتماد و اعتقاد مردم را در انقلاب و جنگ تحمیلی دیدیم و این مهم وظیفه مسئولین را در خدمت‌رسانی خطیرتر می‌کند. 

 پیاده‌روی بیش از ۶ هزار زائر از شیروان به حرم رضوی

 امام‌جمعه شیروان نیز در این جلسه گفت: 6 هزار و 892 نفر زائر از شهرستان شیروان برای شرکت در مراسم عزاداری روزهای پایانی ماه صفر با پای پیاده به حرم رضوی مشرف شدند.

حجت‌الاسلام حسین کوثری افزود: از تعداد 6 هزار و 892 نفر زائر، 3800 نفر مرد و 3090 نفر زن هستند که در قالب 29 هیئت عازم مشهد مقدس شده‌اند.

رئیس شورای فرهنگ شهرستان شیروان اظهار کرد: امیدواریم مسئولین نسبت به رفع مشکلات مردم منطقه کوشاتر باشند و مردم هم باید در این راستا همکاری خوبی داشته باشند.

ادارات به‌صورت جزیره‌ای فعالیت نکنند

فرماندار شهرستان شیروان نیز گفت: در راستای تکلیف دولت تدبیر و امید به مدیران دستگاه‌های اجرایی مبنی بر استفاده از ظرفیت بانوان در بخش اجرایی، اولین بخشدار خانم استان را به‌عنوان بخشدار مرکزی معرفی کردیم.

امین رضا مراتی افزود: استاندار محترم در حوزه اقتصاد مقاومتی خوشبختانه با استفاده از تجربیات خوبی که داشته‌اند بسیار عالی عمل کرده‌اند.

وی تصریح کرد: پارک بانوان به‌زودی جانمایی و احداث خواهد شد و بانوان از امکانات بسیار خوبی می‌توانند بهره‌مند شوند.

نماینده عالی دولت در شیروان گفت: دولت آقای روحانی نگاه ویژه‌ای به اقتصاد روستایی دارد و رفع محرومیت از چهره روستاها از اولویت‌ها است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر