نیاز ۶ میلیارد تومان اعتبار جهت اتمام راه بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: ۶ میلیارد تومان اعتبار جهت اتمام پروژه محور ارتباطی بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد موردنیاز است.

 

داوود یارمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار شرق 24 اظهار داشت: ۶ میلیارد تومان اعتبار به‌منظور ساخت چهار و نیم کیلومتر از محور ارتباطی بیمارستان امام حسن (ع) نیاز است تا این پروژه به اتمام برسد.

یارمحمدی بابیان اینکه محور ارتباطی بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد به طول چهار و نیم کیلومتر در دو باند مجزا با چهار خط عبور و عرض سواره 11 متر در حال انجام است، افزود: تاکنون ساخت این محور با مشکلات متعدد روبرو بوده است.

وی تصریح کرد: از عمده مشکلات وجود تأسیسات برق، گاز، فیبر نوری و آب و فاضلاب در محدوده پروژه است که بخشی از آن در حال جابجایی می‌باشد. مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: همچنین کمبود منابع مالی پروژه از دیگر مشکلات اجرای پروژه است که در حال حاضر با توجه به تأمین بخشی از منابع مالی پروژه باند سمت راست در حال آماده شدن برای اجرای آسفالت می‌باشد.

یارمحمدی افزود: بخشی از مسیر باند سمت راست پریمکت انجام‌شده است و به‌زودی اجرای آسفالت آن شروع خواهد شد.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: در صورت تأمین باقیمانده اعتبار موردنیاز و جابجایی تأسیسات باقیمانده باند سمت چپ هم در آینده نزدیک آسفالت خواهد شد.

یارمحمدی افزود: تاکنون برای اجرای این پروژه یک میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
انتهای پیام/

 

نظرات

ارسال نظر