باید از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی استفاده بیشتری شود

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قابلیت‌های بالای بانوان در عرصه‌های مدیریتی گفت: ازاین‌رو باید از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی استان استفاده شود.


به گزارش شرق 24، عبدالرضا عزیزی در نشست هم‌اندیشی بانوان و توسعه شهرستان با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت بانوان در توسعه منطقه بیشتر استفاده شود افزود: ظرفیت و پتانسیل عظیم بانوان به‌عنوان یکی از دو بازوی پرتوان جامعه از انقلاب اسلامی تا به امروز بسیار پررنگ و خاطره ساز بوده است.
وی افزود: امروزه در روند توسعه پایدار جهانی دیگر تفاوت جنسیتی رنگ‌باخته و در کشور ایران با توجه به افزایش زنان فرهیخته با سطح توانایی‌های علمی و متخصص می‌توانند نقش موثری در اقتصاد، توسعه و پیشرفت کشور ایفا کنند.
فرماندار شیروان هم بابیان اینکه نقش بانوان در عرصه‌های اجرايي و مدیریتی پررنگ‌تر شود ادامه داد: زنان دارای تحصیلات عالیه در شهرستان فراوان هستند ولی در عرصه‌های مدیریتي كمتر دیده‌شده‌اند بنابراین باید بانوان نخبه و فرهیخته حضوري بیشتر و موثري تري در شهرستان ،استان و کشور پیدا کنند.
مرآتی بیان داشت: با توجه به نقش تعیین‌کننده بانوان در تربیت فرزندان ، زنان بیشترین نقش را در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند.
نماینده عالی دولت در شیروان گفت: انتخاب اولین بانوی بخشدار استان در شیروان گامی در جهت حضور بانوان در عرصه‌های مدیريتي است.
انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر