تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام گرمه از اولویت‌های شهرستان است

سرپرست فرمانداری گرمه گفت که پیگیری برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام گرمه از اولویت‌های فرمانداری شهرستان است.


اسماعیل مکرمی در نشست کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان اظهار کرد: به‌منظور برنامه‌ریزی مطلوب و نظارت جامع بر اقدامات و پروژه‌های عمرانی شهرستان دستگاه‌های عضو این کمیته بایستی تلاش بیشتری نموده تا بتوانیم در جهت رشد و توسعه شهرستان گام‌های اساسی برداریم.
وی ضمن تاکید بر ارتباط مدیران شهرستانی با دستگاه‌های استانی خود از اعضای نشست خواست تا نسبت به عملکرد ریز پروژه‌ها اعم از میزان اعتبار،پیشرفت فیزیکی،مشکلات موجود و مسائل آن اطلاعات لازم را احصا تا در صورت نیاز به این کمیته ارائه نمایند.
سرپرست فرمانداری گرمه تصریح کرد: با توجه به اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در شهرستان از هدف‌گذاری‌های مهم به شمار می‌رود، درصدد هستیم تا زمان تکمیل این پروژه‌ها در صورت امکان پروژه جدیدی در سطح شهرستان آغاز نشود تا با اختصاص اعتبارات مناسب برای پروژه‌های نیمه‌تمام با پیشرفت فیزیکی بالا بتوانیم شاهد راه‌اندازی آن‌ها برای ارائه خدمات به مردم شهرستان باشیم.
وی در ادامه از دستگاه‌های شهرستان خواست تا هرگونه جابجایی اعتبارات توسط ادارات کل را با هماهنگی فرمانداری انجام دهند.
وی بابیان اینکه پروژه آبیاری تحت‌فشار روستای دشت تاکنون 88درصد پیشرفت فیزیکی داشته است از مدیر جهاد کشاورزی خواست تا این طرح را به جد پیگیری کند.
گفتنی است در این نشست مقرر شد دستگاه‌های اجرایی پیشنهاد‌ها خود در خصوص سند توسعه شهرستان را به فرمانداری اعلام نمایند.
اعلام پروژه‌های قابل‌افتتاح دستگاه‌ها برای دهه فجر از سوی دستگاه‌ها از دیگر دستورات این نشست بود.
خبر دیگر اینکه کمیته فرعی شورای ترافیک این شهرستان با موضوع رفع نقاط حادثه‌خیز به ریاست سرپرست فرمانداری گرمه برگزار شد.
مکرمی با اشاره به اهمیت موضوع ترافیک و ارتباط تنگاتنگ این موضوع بازندگی روزمره مردم، بر رفع نقاط حادثه‌خیز و گسترش فرهنگی رانندگی در شهرستان تاکید کرد .
وی به پیچ خروجی شهر ایور به سمت گرمه نرسیده به جایگاه سوخت مالک اشتر اشاره و از دستگاه‌های متولی خواست تا هر چه سریع‌تر نسبت به اصلاح این پیچ اقدام کنند.

نظرات

ارسال نظر