9 دی 96 کجا برویم؟ + جدول

    جدول تنظیم شده براساس برنامه های ارسالی از سوی برگزارکنندگان این مراسم ها برای سال 1396 به شرح زیر است.

 
"خیبرآنلاین" - همه ساله در آستانه ی حماسه تاریخی و بی نظیر امت اسلامی در 9 دی 1388، جدول ویژه برنامه های بزرگداشت این روز الهی جهت اطلاع و حضور مردم انقلابی و حزب اللهی ایران منتشر می شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، جدول تنظیم شده براساس برنامه های ارسالی از سوی برگزارکنندگان این مراسم ها برای سال 1396 به شرح زیر است:
 

استان

شهر/ شهرستان

زمان

سخنران

مداح

آدرس

اردبیل

اردبیل

شنبه 9 دی

ساعت 10

حسین مظفر

-

مصلی

اردبیل

اصلاندوز

شنبه 9 دی

ساعت 11

حجت‌الاسلام سید محمد سید سیاح

-

مسجد جامع

اصفهان

برخوار

جمعه 8 دی

اذان مغرب

حجت الاسلام علیرضا سلیمی

-

آستان مقدس امامزاده نرمی

اصفهان

نطنز

شنبه 9 دی

ساعت 10

محمدمهدی زاهدی

-

مسجد الزهرا(س)

اصفهان

اصفهان

شنبه 9 دی

ساعت 15

حجت الاسلام حاجی صادقی

-

میدان انقلاب

البرز

بخش آسارا

جمعه 8 دی

ساعت 11.30

غلامحسین رنجکش

-

مصلای نمازجمعه

ایلام

ایلام

شنبه 9 دی

ساعت 10

سردار محمدرضا شعبانی

-

مسجد جامع

بوشهر

بوشهر

شنبه 9 دی

ساعت 10

آیت الله سید ابراهیم رئیسی

-

مصلی

بوشهر

برازجان

شنبه 9 دی

ساعت 14.30

آیت الله سید ابراهیم رئیسی

-

میدان امام خمینی(ره)

بوشهر

برازجان

یکشنبه 10 دی

ساعت 17.30

محمدحسین صفارهرندی

حاج محمد رازقی پور

انتهای علی آباد- مسجد 14معصوم

تهران

تهران

چهارشنبه 6 دی

ساعت 18.30

علی اکبر رائفی پور

-

افسریه – خیابان شهید رحیمی (46) – مجتمع فرهنگی ورزشی 9 دی

تهران

ورامین

از شنبه 2 دی به مدت 6 شب

اذان مغرب

علی باقری، کریمی قدوسی، حسن عباسی، سردار عروج و...

-

حسینیه ثارالله(ع) شهدای گمنام

تهران

ورامین

شنبه 9 دی

ساعت 10.30

سردار نقدی

-

مسجد صاحب الزمان(عج)

تهران

تهران

پنجشنبه 7 دی

اذان مغرب

محمدنبی حبیبی

حاج فریدون جمشیدی

بزرگراه شهید نواب صفوی- پایین‌تر ازمیدان جمهوری– مسجد لولاگر

تهران

تهران

شنبه 9 دی

 

آیت الله اراکی

حاج سعید حدادیان

مصلای بزرگ امام خمینی(ره)

تهران

پاکدشت

شنبه 9 دی

اذان مغرب

حجت الاسلام علی رضایی

-

مصلی

چهارمحال و بختیاری

شهرکرد

شنبه 9 دی

حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی

-

مصلی

چهارمحال و بختیاری

بروجن

پنجشنبه 7 دی

اذان مغرب

آیت الله علیرضا اسلامیان

-

فردانبه، مسجد شهید بهشتی

خراسان جنوبی

بیرجند

شنبه 9 دی

ساعت 9.30

سردار رمضان شریف

-

میدان ابوذر

خراسان رضوی

نیشابور

پنجشنبه 7 دی

ساعت 17.30

محمدجواد کریمی قدوسی

-

خیابان عدالت – هیات رضوی

خراسان رضوی

مشهد

از چهارشنبه 6 دی به مدت 3 شب

ساعت 19

آیت الله عبدخدایی

حاج علی ملائکه

جواد مشکی باف

آخوند خراسانی 18 - سرشور 21 – مدرسه علمیه فاضلیه

خراسان رضوی

سبزوار

پنجشنبه 7 دی

ساعت 9

آیت الله سید احمد علم الهدی

-

مصلی

خراسان رضوی

مشهد

شنبه 9 دی

ساعت 9

حجت الاسلام علیرضا پناهیان

حاج میثم مطیعی

میدان شهدا – حرکت راهپیمایان به سمت بست شیخ طوسی

خراسان رضوی

مشهد

شنبه 9 دی

ساعت 18

آیت لله سید ابراهیم رئیسی

آیت الله سید احمد علم الهدی

-

مدرسه علمیه عالی نواب

خراسان رضوی

مشهد

شنبه 9 دی

ساعت 18

حجت الاسلام علیرضا پناهیان

-

حرم مطهر – رواق امام خمینی(ره)

خراسان شمالی

بجنورد

شنبه 9 دی

ساعت 9.30

حجت الاسلام حسینی بوشهری

-

مسجد انقلاب

خوزستان

آبادان

شنبه 9 دی

ساعت 15

حجت الاسلام حمید رسایی

-

حسینیه ثارالله(ع)

سمنان

سمنان

پنجشنبه 7 دی

اذان مغرب

حجت الاسلام سقای بی ریا

-

مسجد ولی عصر(عج)

سمنان

مهدیشهر

پنجشنبه 7 دی

اذان مغرب

سردار کوثری

-

شهرک انقلاب – مسجد امام علی(ع)

سمنان

شاهرود

جمعه 8 دی

ساعت 18.30

سردار سنایی راد

-

مسجد مدرسه قلعه

سمنان

شاهرود

شنبه 9 دی

اذان مغرب

سردار آبنوش

-

مسجد حضرت علی اصغر(س)

سمنان

سمنان

شنبه 9 دی

ساعت 9

سردار یدالله جوانی

-

میدان امام خمینی(ره)

فارس

شیراز

شنبه 9 دی

ساعت 14.30

سید عزت الله ضرغامی

-

خیابان 9 دی

فارس

شیراز

پنجشنبه 7 دی

آیت الله سید ابراهیم رئیسی

آیت الله سید احمد خاتمی

-

-

قزوین

قزوین

شنبه 9 دی

ساعت 18

عبدالله گنجی

-

سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

کرمانشاه

کرمانشاه

شنبه 9 دی

ساعت 10 صبح

حجت الاسلام علی شیرازی

-

مسجد جامع

کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج

شنبه 9 دی

ساعت 10

سید عزت الله ضرغامی

-

مصلی

کهگیلویه و بویراحمد

گچساران

شنبه 9 دی

ساعت 10

سردار عظیم ابراهیم پور

-

کنارگذر

گرگان

گرگان

شنبه 9 دی

ساعت 9

حمیدرضا مقدم فر

-

مصلی وحدت

گیلان

رشت

جمعه 8 دی

اذان مغرب

حسین شریعتمداری

-

مهدیه

گیلان

رشت

شنبه 9 دی

ساعت 10

حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی

-

میدان شهدای ذهاب

مازندران

میاندورود

پنجشنبه 7 دی

ساعت 18

حجت‌الاسلام موحد

-

مسجد امام جعفر صادق(ع) سورک

مازندران

نوشهر

پنجشنبه 7 دی

ساعت 18

آیت الله توکل

-

-

مازندران

ایزدشهر

جمعه 8 دی

اذان مغرب

حجت الاسلام انتظاری

کربلایی سینا رنجبر

جنب امامزاده قاسم(س) – تکیه ابوالفضلی

مازندران

سیمرغ

جمعه 8 دی

ساعت 18

سردار آشوری

-

مصلی

مازندران

پل‌سفید

جمعه 8 دی

ساعت 18

حشمت‌الله قنبری

-

مسجد جامع

مازندران

ساری

شنبه 9 دی

ساعت 9.30

حجت الاسلام ابوترابی

-

امامزاده یحیی(س)

مازندران

بابل

شنبه 9 دی

ساعت 10

حجت الاسلام گواهی

-

امامزاده قاسم(س)

مازندران

چالوس

شنبه 9 دی

ساعت 9.30

آیت الله طبرسی

-

سالن شهید آوینی

مازندران

قائمشهر

شنبه 9 دی

ساعت 15

حجت الاسلام ابوترابی

-

حسینیه عاشقان ثارالله(ع)

مازندران

نکا

شنبه 9 دی

ساعت 18

حجت الاسلام گواهی

-

مسجد جامع

مازندران

بهشهر

شنبه 9 دی

ساعت 18

محمد دهقان

-

مسجد امام حسین(ع)

مازندران

جویبار

شنبه 9 دی

ساعت 18

آیت الله معلمی

-

مسجد جامع بالامحله

مازندران

آمل

شنبه 9 دی

ساعت 18

حجت‌الاسلام کوهستانی

-

امامزاده ابراهیم(س)

مازندران

فریدونکنار

شنبه 9 دی

ساعت 18

سردار بهشتی

-

مسجد جامع

مازندران

گلوگاه

یکشنبه 10 دی

ساعت 18

سردار صادقی

-

مسجد جامع

مرکزی

دلیجان

جمعه 8 دی

ساعت 11

حجت الاسلام مهدی طائب

-

مصلای نمازجمعه

همدان

لالجین

چهارشنبه 6 دی

اذان مغرب

حجت الاسلام سید مرتضی محمودی

کربلایی محمدمهدی حمیدبیگی

مهدیه

همدان

همدان

شنبه 9 دی

ساعت 9

وحید یامین پور

-

سالن شهید عباسپور دانشگاه آزاد

نظرات

ارسال نظر