استاندار خراسان شمالی به طور سرزده از شهرداری بجنورد بازدید کرد

محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی به همراه هیات همراه به‌طور سرزده از شهرداری بجنورد بازدید به عمل آورد.

 

وی در زمان حضور خود در شهرداری از واحدهای مختلف واحد مرکزی شهرداری بجنورد بازدید کرد.

نماینده عالی دولت در استان در جریان بازدید از شهرداری به‌عنوان نهادی مردمی و حساس یادکرد و جلب رضایت شهروندان را رسالت اصلی مدیران و کارکنان شهرداری اعلام کرد.

استاندار خراسان شمالی همچنین با اشاره به فعالیت پایانه مسافربری  بجنورد در مجاورت ساختمان ستادی استانداری گفت که وجود پایانه مخل اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه بزرگ دولتی است.

وی با تاکید بر اینکه با انتقال کامل ترمینال موافق هستیم افزود: اما خروج مجموعه استانداری را نیز از این مکان غیرممکن نمی‌دانیم.

صالحی بیان داشت: درصورتی‌که موقعیت مکانی مناسبی برای تامین ساختمان استانداری مهیا شود ، با خروج مجموعه مشروط به رایزنی در سطح کلان موافق هستیم.

شهردار بجنورد نیز با یادآوری اهتمام شهرداری برای ارائه خدمات به شهروندان ازجمله توسعه فضاهای سبز شهری گفت: طی دو هفته گذشته برای ساماندهی پارک دوبرار که 94 هکتار وسعت دارد، موفق به جذب 5 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار شدیم .

روح ا... براتیان افزود: دور قبل مدیریتم طرح این پارک تهیه شد و امسال ساخت فاز یک آن از اولویت‌های ما به شمار می‌رود.

شهردار بجنورد همچنین از رایزنی با مالکان این عرصه 50 هکتاری متصل به پارک دوبرار خبر داد و گفت: طی این رایزنی مقررشده امتیازاتی را به مالک تخصیص دهیم تا در قبال آن بخشی از فضا به پارک الحاق شده و از امکانات چاه آب و قنات هم برای آبیاری بهره ببریم.

وی با اشاره به اینکه تلاش برای انتقال سند این پارک بنام شهرداری نیز از دیگر اقداماتی بوده که در حال پیگیری است، یادآور شد: اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری در پارک دوبرار دورنمای ما در ساخت پارکی بزرگ و در شان مرکز استان است.

شهردار بجنورد خاطرنشان کرد:تخصیص سه میلیارد تومان در بخش معابر به دستور استاندار در حال پیگیری بود که اکنون به تخصیص 100 درصد رسیده است.

شهردار بجنورد گفت: حمایت‌های استاندار محترم به‌طور حتم نقش موثرو مهمی در پیشبرد اهداف مدیریت شهری دارد.
انتهای پیام/

 

 

 

نظرات

ارسال نظر