دشمن‌شناسی کشور را از فتنه‌ها نجات می‌دهد

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بجنورد گفت که دشمن‌شناسی و بصیرت، کشور را ازهر گونه گزند فتنه‌ها نجات می‌دهد.

 

 

به گزارش شرق 24، آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی در آیین خطبه‌های این هفته مرکز خراسان شمالی در مصلای امام خمینی(ره) اظهار داشت: مردم استان با حضور در راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران، بار دیگر حضور غیرتمندانه خود را به ثبت رساندند.

وی با اشاره به سپری شدن حدود چهار دهه از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی گفت:  انقلاب اسلامی ایران در آستانه چهل‌سالگی است و دشمن نمی‌خواهند ما چهل‌سالگی انقلاب را جشن بگیریم. 

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: در فتنه‌ها معمولا پای عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی در میان است و آنان برای ضربه زدن به انقلاب ایران اسلامی تلاش می‌کنند که البته با هوشیاری و بصیرت مردم، تلاش‌های آنان تاکنون یکی پس از دیگری ناکام مانده است.

وی در بخش دیگری با گلایه از بانک‌های استان در ارائه تسهیلات به مردم گفت که اساسا بانک‌ها تا تسهیلات می‌دهند مردم را جان به لب می‌کنند و این چیز خوبی نیست.

 آیت‌الله یعقوبی بابیان اینکه  از استاندار و مسئولان انتظار می‌رود به مشکلات بانکی تولیدکنندگان رسیدگی کنند گفت: بانک‌ها در این استان عملکرد  خوبی ندارند و مردم گلایه مند هستند.

به گفته وی نبود سردخانه‌های عظیم در این استان سبب شده بسیاری از محصولات کشاورزی به‌درستی به بازار عرضه نشود که مشکلات در ارانه تسهیلات به تولیدکنندگان از دلایل آن به شمار می‌رود.

امام‌جمعه بجنورد همچنین با یادآوری اینکه  بافت فرسوده بجنورد تبدیل به معضلی شده که نبود تسهیلات بسیاری از نارضایتی‌های مردم را در پی داشته است اضافه کرد: از سوی دیگر بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به زلزله‌زدگان کوتاهی کرده‌اند و مردم زلزله‌زده دراین‌باره مشکل‌دارند.
انتهای پیام/

 

 

نظرات

ارسال نظر