برگزاری جشنواره پسته در سنخواست

برگزاری جشنواره پسته در تابستان سال آینده در نشست ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و مسوولان  سنخواست مورد تاکید و موافقت قرار گرفت.


به گزارش شرق 24، در این دیدار که مسوولان سنخواست شرکت داشتند، غضنفری بخشدار این بخش گفت: به‌طورقطع حمایت از کشاورزان و رونق کشاورزی باعث رشد و تعالی جامعه در همه سطوح می شودو شورونشاط بهره‌برداران و مردم  را در پی دارد. 
وی با برشمردن مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی بخش سنخواست افزود: ظرفیت‌های خوب کشاورزی در سنخواست وجود داشته که نیازمند توجه مسوولان حوزه کشاورزی است.
غضنفری با اشاره به استعدادهای بخش کشاورزی در راستای اشتغال‌زایی، خواستار توجه ویژه مسوولان امر به کشاورزی این منطقه شد.
یوسفی ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان هم گفت که با تمام توان از کشاورزان بخش سنخواست حمایت نموده و در انجام امورات در کنار آن‌ها خواهیم بود.
گفتنی است در این دیدار تخصیص اعتبارات و تسهیلات لازم در حوزه‌های لایروبی قنوات، جوی‌های سیمانی، لوله‌گذاری ، جاده‌های بین مزارع، ترویج نوغانداری و احداث توتستان، صنعت نوین زنبورداری، طرح‌های مشاغل خانگی بررسی و رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرگونه  همکاری و مساعدت لازم را در این خصوص  از جانب جهاد کشاورزی ضروری دانست.
همچنین پیشنهاد احداث بند خاکی در بخش سنخواست به‌منظور ذخیره‌سازی و ترمیم سفره‌ی آب‌های زیرزمینی و استفاده برای زمین‌های کشاورزی توسط بخشدار سنخواست ارائه و موافقت ضمنی در این زمینه قرار گرفت.
برگزاری جشنواره پسته در تابستان سال آینده نیز توسط ریاست سازمان و بخشدار سنخواست مورد تاکید و موافقت قرار گرفت. 

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر