دشمن ولایت را نشانه گرفته است

امام‌جمعه موقت بجنورد گفت که نوک حمله دشمن ولایت‌فقیه است و دشمن ولایت را نشانه گرفته است تا به نظام اسلامی ضربه وارد کند.


به گزارش شرق 24، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی موسوی جاجرمی در آیین نماز جمعه این هفته مرکزخراسان شمالی، بر لزوم هوشیاری در مقابل هر گونه تلاش دشمن تاکید کرد و افزود: مردم  ایران اسلامی  با حضور خود در صحنه در مقابل فتنه اخیر به وجود آمده، پیروز شدند.
وی اظهار کرد: اساسا اسلام ناب محمدی نعمت بسیار بزرگی است که نائل ملت ایران شده است و یکی از دلایل اصلی این پیروزی، اسلام ناب محمدی است.
امام جمعه موقت بجنورد افزود: ایران تنها کشور در جهان است که قانون و نظام آن اسلامی است و هیچ کشوری در دنیا، قانون آن اسلامی نیست.
حجت‌الاسلام موسوی جاجرمی، همچنین اعتقاد راسخ مردم به خدای متعال را عامل اصلی پیروزی ایران در مقابل آمریکا و هم‌پیمانانش دانست  و ادامه داد: در حقیقت رژیم ستم‌شاهی هم به دلیل ایمان مردم سرنگون شد.
وی با یادآوری اینکه وجود مقام معظم رهبری و ولایت‌فقیه از دیگر عوامل اصلی پیروزی ملت ایران در فتنه اخیر بود، اظهار کرد: دشمن هر بار شکست می‌خورد تلاش می‌کند که نوک‌تیز را به‌سوی رهبری بکشاند.
خطیب نماز جمعه بجنورد  وحدت و هم‌بستگی مردم را مهمترین دلیل دیگر پیروزی مردم در این فتنه  خواند و گفت: ازاین‌رو 
مسئولان وظیفه‌دارند دست‌به‌دست یکدیگر دهند تا مشکلات مردم را برطرف کنند و زمینه نارضایتی مردم را فراهم نکنند.
وی با اشاره به اینکه این ملت هرگز از تحریم نمی‌ترسد گفت: مردم ما تحریم‌ها 8 سال جنگ را تحمل کرد و حماسه دفاع مقدس را جوانانی که مانند سیل و چشمه جوشان از شهرهای مختلف به‌سوی جبهه‌ها سرازیر شدند ایجاد کردند و حماسه‌های بزرگی رقم زدند و ایران اسلامی برای همیشه بیمه شد.
انتهای پیام/ 

نظرات

ارسال نظر