افتتاح طرح توسعه بیمارستان جاجرم در سال 97

معاون عمرانی استاندار زمان افتتاح طرح توسعه بیمارستان جاجرم را در سال 97 و گفت که سیاست دولت تدبیر وامید تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در استان است که خوشبختانه روند رو به رشدی را در این زمینه شاهد هستیم.

 

به گزارش شرق 24، علی نیا در بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام جاجرم افزود: یکی از پروژه‌های شهرستان جاجرم طرح ارتقا بیمارستان جاجرم از 32 تختخواب به 64 تختخواب است که عملیات اجرایی آن از چندین ماه پیش آغازشده است و خوشبختانه تاکنون روند بسیار مناسبی را طی کرده و تاکنون65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی افزود:با توجه به کارهای انجام‌شده پیش‌بینی می‌شود روند تکمیل این پروژه تا 3 ماه آینده به پایان برسد و شاهد خدمت‌رسانی بهتر مجموعه بهداشت ودرمان شهرستان به مردم باشیم.

معاون عمرانی استاندار در ادامه گفت:یکی دیگر از پروژه‌های نیمه‌تمام جاجرم ساختمان در دست احداث فرمانداری است که متاسفانه در چند سال گذشته به علت نبود اعتبار کافی کار به‌کندی پیش رفته وگاها متوقف‌شده است اما در چند هفته گذشته روند کار تسریع پیداکرده و شاهد رشد چشمگیر ساخت این مجموعه هستیم که پیش‌بینی می‌شود در ابتدای سال 97 شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

 انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر