بجنورد پایین‌ترین کرایه تاکسی‌های کشور را دارد

 

به گزارش شرق 24، سرپرست سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری بجنورد گفت: نرخ کرایه تاکسی در شهر بجنورد پایین‌تر از شهرهای همتراز در سطح کشور است.

حمیدرضا شافعی اظهار کرد: پایین بودن نرخ جابه‌جایی مسافر در این شهر سبب شده تا آژانس‌ها در شهر گردش داشته باشند این در حالی است که راننده‌ها باید در دفاتر آژانس مستقر بوده و با تماس تلفنی متقاضیان اقدام به خدمات‌رسانی کنند.

وی با اشاره به فعالیت 2 هزار و 300 دستگاه تاکسی‌تلفنی در شهر بجنورد تصریح کرد: اکنون 627 دستگاه تاکسی خطی در 11 خط نسبت به جابه‌جایی مسافران شهر بجنورد مبادرت دارند.

سرپرست سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری بجنورد گفت: تعرفه‌های جابه‌جایی مسافر با ناوگان تاکسی در این شهر تا 10 درصد افزایش‌یافته است.

شافعی اظهار کرد: تعرفه‌های جدید برای تاکسی‌های خطی و تاکسی‌تلفنی از چندی پیش قابل‌اجرا است اما هنوز در تمام تاکسی‌ها اعمال نشده است و به‌تدریج جابه‌جایی بر اساس تعرفه‌های جدید انجام می‌شود.

سرپرست سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری بجنورد  با اشاره به اینکه کرایه ثابت برای جابه‌جایی مسافران خارج از نقاط شهری افزایشی نداشته است به ایرنا گفت: اکنون 36 درصد از مسافران سطح شهر با تاکسی جابه‌جا می‌شود.
انتهای پیام/

 

 

نظرات

ارسال نظر