انهدام باند سارقان حرفه ای با 20 فقره سرقت در خراسان شمالی

فرمانده انتظامی استان از دستگیری پنج نفر از اعضای باند سارقان حرفه ای با 20 فقره سرقت در شهرستان بجنورد خبر داد.

 

به گزارش شرق 24، سردار "علیرضا مظاهری" در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان بجنورد، اکیپی از ماموران پلیس آگاهی استان موضوع را با جدیت در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی در استان افزود: مأموران با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری پنج نفر از اعضای یک باند حرفه ای که در زمینه سرقت فعالیت داشتند، شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات بعمل آمده به 20 فقره سرقت اعتراف کردند، بیان داشت: سرقت از اماکن خصوصی، اماکن دولتی، کابل، طیور، قطعات خوردو، موتورسیکلت و سایر از جمله این سرقت ها بود.

سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه تعدادی از اموال مسروقه کشف شده به مالباختگان تحویل داده شد، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات امنیتی منزل، خودرو و محل کسب خود را به تجهیزات امنیتی مجهز کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر